Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 20.5.2024
sk
Bernard
cz
Zbyšek
V spolupráci s Bontonfilm

Dojemná dráma Nezlomní vyrozpráva príbeh odhodlania a oddaného priateľstva medzi človekom a psom

Snímka Nezlomní zamieri do kín už dnes.


Už dnes dorazí do kín aj dobrodružná dráma Nezlomní, pod ktorou je ako režisér podpísaný Simon Cellan Jones. Adaptácia knihy Mikaela Lindnorda s Markom Wahlbergom v hlavnej úlohe sľubuje sympatický doják, ktorý ťa iste chytí za srdce. O čom vlastne bude?

Príbeh veľkého priateľstva

Hlavným hrdinom je Michael (Mark Wahlberg), kapitán tímu vytrvalostných pretekárov, ktorý je odhodlaný doviesť ich k víťazstvu počas majstrovstiev sveta v Dominikánskej republike. Ide o Michaelov posledný moment, keď stojí na štartovej čiare, chce teda získať čo najlepší výsledok.

V náročnom teréne v divokej prírode však nečakane narazí na opusteného psa Artura, ktorý sa k nemu pridá a stane sa súčasťou tímu. Počas 700-kilometrovej trate vznikne medzi Michaelom a Arturom ohromne silné puto a jeho vernosť si veľmi rýchlo získa aj ostatných členov tímu.

Vo filme si zahrali aj Simu Liu, Juliet Rylance, Nathalie Emmanuel, Ali Suliman, Rob Collins, Michael Landes, Paul Guilfoyle, Bear Grylls, Viktor Åkerblom, Zamantha Díaz, Luis del Valle, Roger Wasserman a Angie Gisèle.

Filmov o silnom priateľstve medzi človekom a psom (alebo zvieraťom všeobecne) máme viac než dosť. Snímke Nezlomní však na pôsobivosti pridáva fakt, že ide o film podľa skutočných udalostí.

Mark Wahlberg v hlavnej úlohe je tiež solídnym lákadlom a snímka samotná vyzerá z traileru vlastne veľmi fajn. Očividne sa môžeme tešiť na vrelý ľudský príbeh, ktorý pohladí na duši, zároveň ale neskĺzne do lacného sentimentu. Snímka zamieri do našich kín 11. apríla.

filmy, dobrodružný film, Nezlomní, kino program, slovenské kino, kino premiéra, filmová novinka, dráma
Bontonfilm SK

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.