Nedeľa 28.11.2021
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Dojemná nórska vianočná reklama zobrazuje Santa Clausa ako gaya. Má v nej vzťah s iným mužom

Nórska reklama ťa zaručene dojme.


Ani sa to nezdá, ale o chvíľu tu máme Vianoce. Tento fakt nám, koniec-koncov, už pripomínajú aj rôzne vianočné reklamy. Nórska poštová služba v týchto dňoch uviedla reklamu, ktorá iste mnohých prekvapí. Ako píše portál PinkNews, spoločnosť v nej zobrazila Santa Clausa, ktorý má vzťah s iným mužom menom Harry.

Vo videu nazvanom When Harry Met Santa (Keď Harry stretol Santu) uvidí Harry na Štedrý deň vo svojom byte Santu ukladať darčeky pod stromček. Muži sa zblížia a každý rok sa na spoločné stretnutia tešia.

Pre Harryho je to ale náročné, pretože musí celý rok vydržať bez svojho partnera. Napokon Santovi napíše list s vyznaním lásky, a ten požiada nórsku poštu, aby mu pomohla s roznášaním darčekov. Konečne tak má viac času, ktorý môže stráviť so svojím partnerom.

Reklama bola natočená pri príležitosti blížiaceho sa 50. výročia dekriminalizácie homosexuality v Nórsku. Aj v jej samotnom závere sa objaví nápis: „V roku 2022 môžeme v Nórsku milovať toho, koho chceme. Veselé Vianoce a šťastný Nový rok od: všetkých pre všetkých“.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť