Streda 28.9.2022
sk
Václav
cz
Den české státnosti | Václav
, Václava

V čase celosvetovej pandémie sme si mnohí museli (a stále musíme) odpustiť cestovanie. Niektorí ľudia teda cestujú aspoň prostredníctvom služby Google Earth. Ako píše aj portál Mothership, istý mladý muž s prezývkou TeacherUfo z Japonska pri podobnej „prechádzke“ ulicami objavil niečo nečakané a dojemné.

Na ulici totiž našiel stáť svoju matku a aj svojho otca, ktorý zomrel pred siedmimi rokmi. Rodičov našiel postávať pri ich dome len kúsok od seba. Zdá sa, že matka dotyčného sa práve vracala z obchodu, keďže v ruke držala tašku. Muž svoj objav zdieľal na Twitteri, pričom dodal, že dúfa, že Google túto fotografiu v archíve ponechá.

Podobné nálezy našli aj iní používatelia

TeacherUfo však nie je jediný, kto na Google Earth našiel podobný objav. Používateľ s prezývkou Shimueko napísal, že podobným spôsobom našiel svojho psíka, ktorý zomrel dva roky dozadu. Ďalší zase našiel fotku svojej zosnulej babičky. Zároveň dodal, že si nemohol pomôcť a pri pohľade na fotku sa rozplakal on aj jeho mama.

Netreba snáď dodávať, že tieto náhodné objavy ľudí poriadne dojali aj ostatných používateľov.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť