Doktor dokáže hovoriť so zvieratami. Dolittle s Robertom Downeym Jr. nás bude baviť v kinách

Dr. Dolittle sa vracia na strieborné plátna.

Zdroj: CinemArt SK

Kultová postava excentrického doktora Dolittlea nie je v kinách žiadnym nováčikom. Všetci si iste pamätáme na dva filmy s Eddiem Murphym v hlavnej úlohe. Okrem toho ešte vznikli aj ďalšie tri pokračovania (už bez Murphyho), ktoré zamierili rovno na DVD nosiče. Teraz sa však v štúdiu Universal rozhodli sympatického doktora oživiť.

Návrat obľúbenej postavy bude zábavný

Nové fantasy dobrodružstvo zrežíroval Stephen Gaghan a hlavnú rolu si strihol obľúbený Robert Downey Jr. Na rozdiel od filmov s Eddiem Murphym sa tentokrát pozrieme do viktoriánskeho Anglicka. Dr. John Dolittle, známy veterinár, ktorý dokáže hovoriť so zvieratami, sa po smrti svojej manželky stiahne do ústrania. Lenže potom kráľovná Viktória ochorie a doktor musí opustiť bezpečné izby svojho sídla.

Vydáva sa na dobrodružnú cestu na mýtický ostrov, aby pre kráľovnú našiel potrebný liek. Na ceste mu budú robiť spoločnosť jeho zvierací priatelia, okrem iného vystrašená gorila, cynický pštros, pozitívne naladený ľadový medveď a papagáj intelektuál.

Okrem Downeyho Jr. vo vedľajších úlohách uvidíme aj Harryho Colletta, Antonia Banderasa, Michaela Sheena, Jessie Buckley, Ralpha Inesona či Jima Broadbenta. Zvieracím hrdinom zase prepožičali hlasy Emma Thompson, Rami Malek, John Cena, Kumail Nanjiani, Octavia Spencer, Tom Holland, Ralph Fiennes, Selena Gomez či Marion Cotillard.

V našich kinách sa filmu dočkáme v slovenskom dabingu a začujeme tak hercov, ako Štefan Skrúcaný, Oliver Oswald, Kamila Magálová, Martin Kaprálik, Boris All-Khalagi, Lucia Vráblicová, Juraj Kemka, Dušan Szabo, Marián Miezga, Roman Pomajbo, Dominika Ziaranova či Pavol Topoľský.

Pokiaľ môžeme súdiť z trailerov, tak v kinách dostaneme svižnú a zábavnú rodinnú komédiu. Robert Downey Jr. sa zdá byť v hlavnej úlohe ako doma a menšie deti sa zase môžu tešiť na plno srandovne hláškujúcich zvierat. Skrátka ideálna oddychovka.

Režisér Stephen Gaghan má vo svojej filmografii skôr thrillerové snímky, takže bude zaujímavé sledovať, ako mu sadne formát rodinnej komédie. Zatiaľ ale všetko nasvedčuje, že režisér skúšku zvládol a my sa v kinách dobre pobavíme. Slovenskú premiéru si Dolittle odbije už 16. januára 2020.

CinemArt SK

Tento obsah vznikol v spolupráci s CinemArt

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Veci, ktoré ľudia v detstve mylne považovali za vrchol luxusu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME