Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk
Zdroj: ©Echo Films / MovieStillsDB

Dokument o stránke pre dospelých? 10 filmov, ktoré v marci nájdeš na rôznych platformách

Tipy na zaujímavo vyzerajúce snímky z rôznych stream platforiem.

Kvalitné filmy dnes nenájdeme len v prítmí kinosály. Pozoruhodné tituly vychádzajú každý mesiac aj na viacerých streamovacích platformách. Preto sme sa rozhodli pripraviť pre teba pravidelný seriál s tipmi na zaujímavé snímky a seriály, ktorým sa oplatí venovať pozornosť.

V tomto prvom článku nájdeš napríklad dokument o známej stránke so šteklivým obsahom, pozoruhodne vyzerajúce kriminálky, ale aj nejakú tú romantiku či humor.

1. Finding Michael

Dokumentárny film Finding Michael od Toma Bearda nám predstaví pozoruhodný prípad Michaela Matthewsa. Ten sa v roku 1999 stal najmladším Britom, ktorý zdolal Mount Everest. Krátko nato však bez stopy zmizol a dodnes sa nevie, čo sa s ním vlastne stalo.

Jeho brat Spencer však po viac ako 20 rokoch dostane do rúk fotografiu, ktorá možno zachytáva Michaelovo telo. Rozhodne sa ho vypátrať a raz a navždy odhaliť záhadu smrti svojho brata. Film si môžeš pozrieť od 3. marca na Disney+.

2. Love at First Kiss

Španielska romantická komédia Love at First Kiss od oceňovanej režisérky Alaudy Ruiz de Azua rozpráva príbeh Javiera (Álvaro Cervantes), ktorý má dar vidieť do budúcnosti. To mu mimoriadne pomáha aj v súkromnom živote, keďže presne vie, ktorá žena je preňho tá pravá.

Napokon svoju vyvolenú objaví v krásnej Lucíi (Silvia Alonso). Je tu však problém, keďže ona práve chodí s jeho najlepším kamarátom. Snímku už videlo viacero zahraničných recenzentov, ktorí sa o nej vyjadrili väčšinou pozitívne. Zrejme nás tak čaká kvalitná dávka zábavy aj romantiky. Na Netflixe si ju môžeš pozrieť od 3. marca.

3. Luther: The Fallen Sun

Milovníci kriminálnych príbehov by mali venovať pozornosť snímke Luther: The Fallen Sun od Jamieho Payna. Ide o pokračovanie seriálu Luther, ktorý sa vysielal v rokoch 2010 až 2019. Hlavným hrdinom je opäť geniálny detektív John Luther (Idris Elba), ktorý však upadol v nemilosť a skončil vo väzení.

Odtiaľ ale utečie a je rozhodnutý vypátrať sadistického sériového vraha. Snímka na Netflix zamieri 10. marca.

Odporúčame prečítať:

Zelený trpaslík vyčíňa v obchodných domoch. Aký je pôvod tejto virálnej senzácie?

4. Money Shot: The Pornhub Story

Dokument Money Shot: The Pornhub Story natočila Suzanne Hillinger a ako hovorí už názov, bližšie sa v ňom pozrela na vznik a vzostup známej stránky pre dospelých. Tá má za sebou viacero triumfov, ale aj nemalých kontroverzií.

V dokumente budeme počuť rôznych hercov, aktivistov či bývalých zamestnancov. Téma je to iste lákavá a pohľad do zákulisia prevádzky asi najznámejšej stránky pre dospelých má celkom potenciál. Dokument si pustíme na Netflixe 15. marca.

5. The Magician’s Elephant

Animovaný kúsok The Magician’s Elephant zrežírovala Wendy Rogers. Hlavným hrdinom príbehu je chlapec Peter, ktorý je rozhodnutý nájsť svoju stratenú sestru Adele. Na jeho ceste mu pomôže dobrácky jasnovidec, ktorý mu poradí, aby vyhľadal tajomného čarodejníka so slonom, vďaka ktorému sa dozvie viac. Snímka z traileru pôsobí celkom sympaticky a milo, ostáva teda dúfať, že bude aj kvalitná. Premiéru si odbije na Netflixe 17. marca.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.