Dokumentárny hit Tiger King sa vráti v druhej sérii! Kedy sa jej dočkáme?

Príbeh Joea Exotica a ďalších bizarných figúrok dostane pokračovanie.

Zdroj: Netflix / moviestillsdb.com

Dokumentárna miniséria Tiger King z dielne Netflixu si odbila premiéru v marci minulého roka a stala sa obrovským diváckym aj kritickým hitom. Sčasti za to mohla aj pandémia, ktorá sa v tých mesiacoch rozbiehala a ľudia ostali kvôli lockdownom doma. A seriál Erica Goodea a Rebeccy Chaiklin ich totálne dostal.

Nečudujeme sa. Napokon, seriál dostal aj nás a krátko po premiére sme ti naň priniesli aj recenziu. Ťažko uveriteľný skutočný príbeh excentrického chovateľa veľkých mačkovitých šeliem Joea Exotica a jeho urputného boja s nenávidenou Carole Baskin, ktorá sa snaží chov týchto šeliem obmedziť, pôsobil svojou bizarnosťou ako film od bratov Coenovcov.

Netflix

Nové epizódy uvidíme ešte tento rok

Seriálu nechýbali ani ďalšie podivné a bizarné postavičky, neuveriteľné príbehové zákruty a prekvapenia. Dokonca došlo až na podozrenia z vraždy, jej objednávku a porušovanie zákonov ako na bežiacom páse. Zdalo by sa však, že príbeh Joea Exotica a jeho priateľov a nepriateľov už bol vypovedaný a viac k nemu niet čo dodať. Netflix nám však v novom teaseri prezradil, že sa môžeme tešiť na druhú sériu.

Očakávať vraj môžeme ešte väčšiu dávku šialenstva a bizarnosti. V krátkej ukážke zároveň streamovací gigant odhalil aj ďalšie lákavé dokumentárne tituly ako Bad Vegan, The Puppet Master: Hunting the Ultimate Conman, The Tinder Swindler a Trust No One: The Hunt for the Crypto King.

Kedy sa ale nových epizód Tiger Kinga dočkáme? Dlho čakať, zdá sa, nebudeme. Premiéru si totiž seriál odbije 17. novembra tohto roku. Zvyšok seriálov si pozrieme v priebehu roku 2022.

Čítaj ďalej: Dokument Tiger King je plný napätia, zvratov a absurdných situácií

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 mätúcich popisov, vďaka ktorým na týchto fotografiách uvidíš úplne iné veci


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME