Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 14.7.2024
sk
Kamil
, Lara
cz
Karolína
, Karolina, Karla

Dolli z Ruže pre nevestu prehovorila o zákulisí šou. Radkovi chcela hodiť Ružu o hlavu

Prezradila, že jej štáb dovolil prefackať súťažiacu.


Jedna z najvýraznejších účastníčok tohto ročníka Ruže pre nevestu v podcaste Snami prezradila viac o tom, čo sa dialo vtedy, keď boli kamery vypnuté.

Dolli mala v šou množstvo momentov, ktoré ju tak trochu „preslávili“, no medzi tie najdiskutovanejšie jednoznačne patril jej dobrovoľný odchod. Predchádzal tomu konflikt s Larou, ktorá jej a Poki nedovolila uskutočniť predstavenie pre Radka.

Tá ju potom nazvala hadom na krku, na čom si dokonca vystavala aj vlastný merch. O jej odchode prezradila napríklad to, že mala vtedy vypité. Bola som opitá. Šak to bolo vidieť, to bolo strašné. Fúú … My sme s Pocahontas popíjali už od obeda, ako sme sa pohádali,“ priznala blondínka, že práve alkohol ju mohol trošku pohnať k vyhrotenej situácii.

Dolli ďalej priznala, že už vopred vedela, že ružu od Radka neprijme a dokonca mala chuť hodiť mu ju o hlavu. Prezradila tiež to, že zle dopadnúť mohla aj jej súperka Lara. „Ja už som mala také v hlave už od obeda, že vravím, že ja keď ju tu neprefackám, tak neviem … Ale oni povedali, že môžem,“ priznala.

Mohlo by ťa zaujímať:

Dolli z Ruže pre nevestu o šou: Mám pocit, že som sa pozerala na niekoho iného, falošná je táto finalistka (ROZHOVOR)

Touto odpoveďou šokovala aj moderátorov, že by niečo také produkcia dovolila. „Ja som bola na začiatku tak … Neviem, či to nebolo aj v tej prvej ukážke, ako som prišla a boli tie rozhovory. A ja som povedala, že: Hej? Tak môžem tam dať nejakej aj na držku? A oni povedali, že: Ty môžeš,“ dodala.

„Pozri sa, už by som bola aká vonku, keď už teraz som za najhoršiu, že som jej povedala, že je had na krku. Veď nič som jej neurobila. Mne tam ešte hovorili na ďalší deň, keď som ich tam stretla z Markízy, že som ju skoro hodila do jazierka. No ja o tom neviem. Podľa mňa to bolo iba také ťuknutie,“ prezradila dôvod, prečo túto možnosť nevyužila.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.