Piatok 12.8.2022
sk
Darina
, Dárius, Dária
cz
Klára
, Clara
V spolupráci s Continental Film
Zdroj: ©Continental Film

Domáci miláčikovia superhrdinov zachraňujú svojich pánov. Animák DC Liga superzvierat sľubuje oddychovú zábavu

Animovaná novinka vstúpi do kín už tento štvrtok.

Superhrdinovia z dielne DC, to nie sú len Batman či Superman, ale aj ich zvierací domáci miláčikovia. Práve s nimi sa zoznámime v novej animovanej komédii DC Liga superzvierat, ktorá už tento týždeň vstúpi do našich kín.

Domáci miláčikovia na záchrannej misii

V centre príbehu je superpsík Krypto, zvierací miláčik slávneho Supermana. Ten zdieľa jeho schopnosti, takže v meste Metropilis oddane bojuje po jeho boku. Lenže potom nastanú problémy. Supermana a zvyšok Justice League unesú nepriatelia a zachrániť ich môže len Krypto s pomocou ďalších zvieracích parťákov, ktorí tiež majú rôzne superschopnosti.

Konkrétne ide o psa Acea, prasiatko PB, korytnačku Merton a veveričku Chipa. Tým sa do záchrannej akcie ale príliš nechce, takže Krypto bude mať čo robiť, aby ich napokon presvedčil.

Continental Film

Čaká nás zábavný animák?

V originálnom znení postavám hlasy prepožičali Dwayne Johnson, Kevin Hart, Kate McKinnon, John Krasinski, Vanessa Bayer, Natasha Lyonne, Diego Luna, Thomas Middleditch, Keanu Reeves, Marc Maron, Olivia Wilde, Jameela Jamil či Jemaine Clement.

O réžiu sa postaral Jared Stern, pre ktorého ide o druhý režisérsky zárez. V žánri komédií (či už hraných alebo animovaných) ale nie je žiadnym nováčikom. Ako scenárista sa podieľal na tituloch ako Stážisti, Lego Batman vo filme či Lego Ninjago film. Najmä posledné dva sa tešili pomerne veľkému diváckemu, ale aj kritickému úspechu.

A podľa trailerov sa zdá, že Sternovi sadla aj DC Liga superzvierat. Ukážky totiž lákajú na vtipný, dynamický a pohodový animák, ktorý si okrem detí bez problémov užijú aj rodičia.

Okrem kvalitnej animácie sa môžeme tešiť aj na funkčné gagy a slušnú akciu. Potenciál témy je pomerne veľký a veríme, že tvorcom sa ho podarí adekvátne vyťažiť. Tipujeme, že decká budú z tohto dobrodružstva nadšené a film si pripíše kasový úspech. A pri troche šťastia aj ten kritický.

DC Liga superzvierat totiž pôsobí ako ideálna letná oddychovka pre celú rodinu. Šancu jej rozhodne dáme. Do našich kín snímka zamieri už 28. júla.

Continental Film

Tento obsah vznikol v spolupráci s Continental Film


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť