Dorazil trailer na novú verziu komédie Sám doma. Dočkáme sa jej v novembri

Štúdio Disney skúša oživiť známu sériu.

Zdroj: Disney+

Sériu Sám doma pozná zrejme každý. Minimálne jej prvé dve časti v réžii Chrisa Columbusa sú neoddeliteľnou súčasťou každých vianočných sviatkov. Macaulay Culkin si v nich strihol asi svoju najslávnejšiu úlohu Kevina McCallistera a jeho protihráčmi boli zlodeji Marv (Daniel Stern) a Harry (Joe Pesci), ktorým Kevin pripravil viacero vypečených pascí.

Skrátka zaslúžený kult, ktorý nás asi nikdy neomrzí. Človek preto musí krútiť hlavou nad tým, že štúdio 20th Century Fox/Disney sa na tento úspech pokúša nadviazať novým dielom (resp. rebootom) Home Sweet Home Alone od režiséra Dana Mazera. To už od oznámenia nebudilo príliš veľké nádeje. Už len z toho dôvodu, že po prvých dvoch dieloch vznikli ešte tri ďalšie a tie boli všetky do jedného otrasné.

moviestillsdb.com/20th Century Fox

Kvalitná vianočná komédia? No…

Ale čo, možno sa novým tvorcom podarí natočiť zábavnú komédiu, ktorá v porovnaní s Columbusovými filmami obstojí so cťou. To sme si aspoň mysleli. Teraz tu ale máme prvý trailer, ktorý tieto nádeje s prehľadom zadupáva do zeme. Hlavným hrdinom tentokrát bude malý Max Mercer (Archie Yates), ktorého rodičia zabudnú doma a on sa bude musieť ubrániť dvojici kriminálnikov. Takže po príbehovej stránke nič nové, ale to sa tak nejako čakalo.

Disney+

Už viac nás škrie, že ukážka pôsobí nesmierne lacno, spolieha sa výhradne na gagy, ktoré fungovali v prvých dvoch filmoch, pridáva na ne zopár odkazov, ale… na nás to teda vôbec nefunguje. Je to kŕčovité a nevtipné. A zrejme v tomto názore nie sme sami. Na YouTube má trailer 22-tisíc negatívnych reakcií oproti 8,8-tisíc pozitívnych. Je trochu zvláštne, že sa producenti pokúšajú dať nový kabát práve filmu Sám doma.

Ten totiž od premiéry takmer vôbec nezostarol a dodnes baví staré aj nové generácie divákov. Home Sweet Home Alone v porovnaní s ním pôsobí ako chudobný príbuzný. Ale čo, možno nás výsledný film prekvapí. Ale príliš by sme sa na to nespoliehali. Premiéru si Home Sweet Home Alone odbije 12. novembra 2021 na streamovacej platforme Disney+.

Disney+
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
33
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 dôkazov, že príroda je vskutku úchvatná a fascinujúca


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME