Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Dorazil trailer na Spider-Man: Bez domova. Spidey v ňom čelí známym záporákom

Spider-Man: Bez domova dorazí do kín koncom tohto roka.


Koncom tohto roka dorazí do kín už tretie pokračovanie dobrodružstiev Spider-Mana, tentokrát s podnázvom Bez domova. Pred niekoľkými mesiacmi sme dostali mimoriadne lákavý teaser, dnes nás však Marvel potešil poriadne našliapnutým plnohodnotným trailerom. Jej réžie sa aj tentokrát chopil Jon Watts a zdá sa, že fanúšikovia sa môžu tešiť na poctivú komiksovku.

Itafilm

Mohlo by ťa zaujímať:

Prvá ukážka marvelovky Spider-Man: Bez domova je konečne tu. Láka na návrat slávnych záporákov

Známi záporáci na scéne

Totožnosť Spider-Mana je odhalená a všetci už vedia, že pod jeho maskou sa skrýva Peter Parker (Tom Holland). To so sebou ale, samozrejme, prináša veľa komplikácií.

Peter preto vyhľadá Doctora Strangea (Benedict Cumberbatch) s jasnou prosbou: Nedokázal by pomocou mágie spôsobiť, aby celý svet zabudol na Spider-Manovu identitu? Strange sa rozhodne Parkerovi vyhovieť, lenže nevyjde to podľa jeho predstáv. Kúzlo totiž otvorí portály z rôznych alternatívnych realít.

Peter Parker tak bude musieť čeliť najrôznejším záporákom, ktorých sme mali možnosť vidieť v predchádzajúcich filmoch so Spider-Manom. Už vieme, že dorazí Dr. Octopus (Alfred Molina), Electro (Jamie Foxx) a Green Goblin. Očakávať pravdepodobne môžeme aj rôzne iné inkarnácie samotného Spider-Mana.

Itafilm

Očakávame slušnú a zábavnú komiksovku

Okrem zmienených hercov sa vo vedľajších úlohách objavia aj Zendaya, Marisa Tomei, Jacob Batalon, Tony Revolori, Arian Moayed či J. K. Simmon (opäť ako J. Jonah Jameson). Z vyššie napísaného obsahu sa zdá, že nás čaká poriadna príbehová divočina. Fanúšikovia sa, pravdaže, najviac tešia na staré známe tváre z minulých filmov a na to, ako ich tvorcovia dokážu zakomponovať do príbehu.

Trailer sľubuje naozaj výživnú komiksovku, ktorá bude mať všetko, na čo sme pri marvelovkách už zvyknutí: sympatické postavy, humor a výborné akčné scény. Ide vôbec o prvého hraného Spider-Mana, ktorý bude pracovať s konceptom Multiverza (predtým ho brilantne dokázali využiť tvorcovia vo výbornom oscarovom animáku Spider-Man: Paralelné svety).

Skrátka a dobre všetko zatiaľ nasvedčuje tomu, že nás v kinách čaká solídna zábava. Spider-Man: Bez domova si odbije slovenskú premiéru 16. decembra tohto roku.

Sony Pictures/Itafilm

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť