Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Doručovateľ zásielok je podozrivý, že v skutočnosti zákazníkom predával drogy. Hrozí mu doživotie

Maskovanie mu nevyšlo.


Rozvážač zásielok, ktorý roznášal zákazníkom drogy? Vo Veľkom Manchesteri vo Veľkej Británii polícia zadržala nemenovaného mladíka, ktorý navonok vystupoval ako obyčajný doručovateľ zásielok, píše portál LADbible.

Zrejme si myslel, že v takomto sofistikovanom maskovaní unikne pozornosti polície. To sa však nestalo. Jeho správanie vzbudilo v mužoch zákona podozrenie, a keď prehľadali jeho osobné veci, zistili, že inštinkt ich nesklamal. V batohu objavili vrecúška s najrôznejšími drogami a tiež pomerne vysokú sumu peňazí v hotovosti a niekoľko mobilných telefónov.

Skončil v cele

„Podozrivý bol zadržaný za prechovávanie drog s úmyslom predávať ich,“ napísala polícia na Twitteri a dodala: „Mrzí nás, ak ste svoju dodávku nedostali!“ Nemenovaný muž teraz čaká na výsluch za mrežami. O tom, aký trest napokon dostane, bude musieť rozhodnúť súd. Do úvahy ale bude brať viacero faktorov.

Napríklad to, aké drogy muž vlastne prenášal, či mali byť určené len pre jeho spotrebu, alebo ich naozaj predával. Fakt, že mal v batohu aj nemalý obnos peňazí či mobily, naznačuje skôr druhú možnosť. Pokiaľ sa to potvrdí, hrozí mu až doživotný trest.

Shutterstock

Nejde o prvý prípad, keď sa drogový díler prezliekol za nenápadného rozvážača zásielok. Minulý rok v Londýne zadržali tínedžera, ktorý týmto spôsobom predával marihuanu. Keď ho zastavila polícia, snažil sa utiecť, ale to sa mu napokon nepodarilo.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť