Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

Doručovateľ zásielok je podozrivý, že v skutočnosti zákazníkom predával drogy. Hrozí mu doživotie

Maskovanie mu nevyšlo.


Rozvážač zásielok, ktorý roznášal zákazníkom drogy? Vo Veľkom Manchesteri vo Veľkej Británii polícia zadržala nemenovaného mladíka, ktorý navonok vystupoval ako obyčajný doručovateľ zásielok, píše portál LADbible.

Zrejme si myslel, že v takomto sofistikovanom maskovaní unikne pozornosti polície. To sa však nestalo. Jeho správanie vzbudilo v mužoch zákona podozrenie, a keď prehľadali jeho osobné veci, zistili, že inštinkt ich nesklamal. V batohu objavili vrecúška s najrôznejšími drogami a tiež pomerne vysokú sumu peňazí v hotovosti a niekoľko mobilných telefónov.

Skončil v cele

„Podozrivý bol zadržaný za prechovávanie drog s úmyslom predávať ich,“ napísala polícia na Twitteri a dodala: „Mrzí nás, ak ste svoju dodávku nedostali!“ Nemenovaný muž teraz čaká na výsluch za mrežami. O tom, aký trest napokon dostane, bude musieť rozhodnúť súd. Do úvahy ale bude brať viacero faktorov.

Napríklad to, aké drogy muž vlastne prenášal, či mali byť určené len pre jeho spotrebu, alebo ich naozaj predával. Fakt, že mal v batohu aj nemalý obnos peňazí či mobily, naznačuje skôr druhú možnosť. Pokiaľ sa to potvrdí, hrozí mu až doživotný trest.

Shutterstock

Nejde o prvý prípad, keď sa drogový díler prezliekol za nenápadného rozvážača zásielok. Minulý rok v Londýne zadržali tínedžera, ktorý týmto spôsobom predával marihuanu. Keď ho zastavila polícia, snažil sa utiecť, ale to sa mu napokon nepodarilo.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.