Dôvody hádok mužov so ženami, ktoré prichádzajú so spoločným bývaním

Za tieto hádky môžu, samozrejme, ženy.

Zdroj: ArtCaveManiac / EMEFKA

Vo väčšine vzťahov sú ženy tie, ktoré majú potrebu sa ustavične hádať. Niekedy z princípu, niekedy len tak, aby sa nepovedalo, že už dlho bol pokoj. Ženským hádkam s mužmi sme venovali nedávny článok, ale pravdou je, že aj muži sa vedia nahnevať, dokonca aj na banálne drobnosti. Na aké? To vám prezradia ilustrácie nášho šikovného ilustrátora v dnešnom článku.

1.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Tú istú otázku by som sa ťa mohla spýtať, keď už trištvrte hodinu s*rieš, ale nerobím to. A pritom je to to isté, s tým drobným rozdielom, že ja po tej trištvrte hodinke vyzerám ako Madonna v najlepších rokoch a ty vyprodukuješ… doslova h*vno.

2.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Nie, pretože máme 21. storočie. A tebe narástli dve zdravé funkčné ruky. Ak si hladný, zdvihni svoje ctené pozadie a obslúž sa, ak sa ti nechce, tak ticho sedkaj, šúchaj nohami a čakaj. Na dobré sa predsa čakať oplatí a na segedín tvojej drahej už tým dupľom.

3.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Pretože je zadarmo, zlatko. A zatiaľ ešte žiadna sociálna sieť neprišla s nástrojom pre chronických žiarlivcov, ktorá by automaticky blokovala interakcie opačného pohlavia. Ber to ako kompliment, že si si dobre vybral.

4.

ArtCaveManiac / EMEFKA

22 chlapcov sa naháňa za jednou jedinou loptou krížom celé ihrisko. Sem-tam dá niekto gól, vtedy vrieskaš. Od radosti. Sem tam niekto dostane červenú kartu, vtedy vrieskaš. Od hnevu. No to je mi už len kultúrne vyžitie.

5.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Hej, lebo som to v prvom rade ani hrať nechcela. Ty si trval na tom, že mi v rámci šírenia ženskej emancipácie ukážeš, ako byť virtuálnym zápasníkom Formuly 1. Tak tu to máš. Každý má svoje vlohy. Ty nevieš zaštopkať ponožku, ja neviem, kde sa na tejto idiotskej rárohe pridáva plyn.

6.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Veľmi jednoducho eliminovateľná otázka. Nenechávaj ich tam, kde ti od r*ti odpadnú, prípadne nečakaj, kým sa samé zdvihnú zo sušiaka na prádlo a odcupitajú do skrine. Odlož si ich a budeš vedieť.

7.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Značkujem si teritórium. Ty to robíš črevným plynom a ja som skromného názoru, že moje vlasy sú tá prijateľnejšia alternatíva.

8.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Nie, fakt nechcela. Lebo som na diéte, chudnem alebo som len proste nebola hladná. No keď si to doniesol a začal mi tým voňať pod nosom… a vôbec, koľko už so mnou žiješ?! Fakt ešte nepoznáš tieto ťahy?!

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
10
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
63
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Aké boli skutočné udalosti na pozadí filmu Le Mans '66, ktorý práve prichádza do kín?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME