Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 4.2.2023
sk
Veronika
cz
Jarmila

Berte to s nadhľadom. Tak, ako každý článok. Ale aj tak to treba napísať, lebo trend z roku 2017 stále pokračuje a ľudia sú schopní uraziť sa úplne za všetko.

1. Až príliš sa chcú vydať

Takmer každá žena sníva o svojom dni, keď sa na pár chvíľ premení na princeznú a sľúbi si so svojim vyvoleným lásku až za hrob. A na tom nie je vôbec nič zlé. Nesprávny smer to začne naberať až v momente, keď sa každá vaša debata s jej pričinením začne točiť okolo faktu, že ešte stále nemá na ruke prsteň a že by už bol čas s tým aj niečo spraviť.

„Zlatko, kde mám tie čierne ponožky s logom Supermana?“ „A kde mám ja snubák?!“ Tlačiť sa má vo vzťahu iba ak na záchode, no určite nie chlapa k oltáru, pretože ako sa hovorí, láska je presne ako prd. Keď na to príliš tlačíš, nakoniec z toho bude h*vno.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Komplikujú veci

Muži sú z Marsu a ženy z Venuše, to už je stará známa pesnička. Muži chcú na raňajky párky, po večeri pivo a dobrý sex a pokiaľ si nájdu každý víkend v šuplíku kôpku čistých treniek, tak je im v podstate všetko ostatné jedno. Ženy nie. Ženy majú v hlave výpočtové stredisko, ktorého najdôležitejšou úlohou je vymýšľať spôsoby, ako aj tie najjednoduchšie situácie riešiť tou najkomplikovanejšou možnou cestou.

Ženy majú prosto komplikácie v povahe – bez nich by bol život veľmi prázdny, nudný a prostý. Je však rozdiel komplikovať veci a KOMPLIKOVAŤ VECI. Keď sa urazí, pretože si jej povedal, že červená farba sa jej nehodí a ona si z toho vyvodila, že je v tých šatách tučná (ale šak čo si idiot, to čo jej hovoríš?!), je to úplne normálny jedinec ľudskej rasy nežného pohlavia a nie je sa čoho báť.

Ale keď jej povieš, že ju miluješ a ona okamžite začne kalkulovať, že ak po takomto čase vyznávaš lásku každej, tak si to už pred ňou povedal piatim svojim frajerkám, tak utekaj. A neobzeraj sa.

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Nevedia ľúbiť muža

Muži a ženy občas nerozprávajú tým istým jazykom, čo sa týka lásky. Teda po niekoľkoročnom spolužití s mojím drahým mám pocit, že muži a ženy občas nerozprávajú tým istým jazykom vôbec, ale to už je mimo témy. Žena chce ľúbiť chlapa tak, ako chce byť ľúbená ona sama, lenže pokiaľ si si nenašla svoju dôvernú kópiu s pohlavným údom, tak tadiaľto tvoja cesta asi nepovedie.

Chlapi prejavujú lásku trochu inak ako ženy a rovnako inak ju aj vnímajú. Už len to, že v puberte ako najväčšie vyznanie brali, keď ti zaplietli do vrkoča Hubba Bubba, je toho jasným dôkazom.

Nie, neskúšaj mu lepiť žuvačku do vlasov v nádeji, že pochopí, čo k nemu cítiš, ale skús mu nabudúce namiesto pistáciovo-ružových makróniek na výročie kúpiť nejaký šraubovák alebo inú podobnú srandu, ktorá by ho potešila a zároveň nespustila jeho dávivý reflex.

ArtCaveManiac / EMEFKA

4. Potrebujú veľa vecí

Kabelky, šminky, domy, autá, čivavy a značkové tašky na čivavy… pokiaľ máš príliš vysoký životný štandard, ktorý si z vlastného vrecka nemôžeš dovoliť, nemáš telo ako Kardashianka a dokonca ani nie si ochotná najbližších dvadsať rokov š*kať dedka s chlpatým chrbtom a čakať na začiatok dedičského konania, tak je dosť možné, že ostaneš na ocot.

Dnes je to pomerne rozšíreným módnym trendom vypnúť vlastné vedenie, nalepiť sa na prvého chlapa, čo vyloží kľúče od najnovšieho bavoráka v bare na stole, a nechať sa od neho vyživovať po zbytok života. Lebo ponúkať na prenájom svoje telesné otvory dvakrát denne je jednoduchšie, ako používať mozog nonstop.

Niektorým to fakt vychádza a niektorým ten nový náhrdelník naozaj zalepí oči natoľko, že si dokonca myslia, aké sú v živote šťastné a koľko toho vlastne dokázali. Ale spoliehať sa na to, že aj tebe vyjde kariéra zlatokopky, je čisté šialenstvo.

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Nestarajú sa o seba

Gélové nechty a drahé príčesky ešte neznamenajú, že sa žena o seba stará, pokiaľ nosí tri týždne to isté deravé tričko a z huby jej razí tak, že by za druhej svetovej mohli nacisti používať jej dych v plechovke namiesto Cyklónu B. Veľa žien si v tejto oblasti mýli pojmy s dojmami a nerozumie, čo „starať sa o svoj zovňajšok“ naozaj znamená, najmä teda v mužských očiach.

Ak si naozaj myslíš, že si chlap na prvý pohľad všimne tie lodičky od gučiho a bude mu jedno, že máš špinu za nechtami, tak sa už teraz začni zmierovať s tým, že na hrobe budeš mať stále len meno, ktoré si mala za slobodna.

ArtCaveManiac / EMEFKA

6. Žijú v rozprávke

Za svoj nie príliš dlhý život som už stihla postrehnúť, že babám, ktoré celý život čakajú na princa na bielom koni, väčšinou doručia len toho koňa. No keďže čakali až do doby, keď sú už všetky schopné materiály zabrané a ostali len idioti, čo sa po ženách s poprsím ovládaným gravitáciou ani neobhliadnu, frustrované z deficitu lásky (a posteľných hier) sa ulakomia na hocičo.

A to hocičo potom dopadne naprd (lebo nech si každý hovorí, čo chce, bez lásky mu jednoducho tridsať rokov žehliť spodky nevydržíš), takže napokon i tak ostávajú samé.

ArtCaveManiac / EMEFKA

7. O všetkom chcú rozhodovať samé

Ja, ja, ja, by sa malo vo vzťahu zmeniť na my, my, my a pokiaľ sa tak nestane, konce zväčša nebývajú ako v rozprávke. My ženy sme naprogramované dostávať všetko, čo chceme, vtedy, kedy to chceme a presne v takej forme, ako naše srdce ráči, no aj my musíme mať mieru a vedieť, kde je hranica.

Tá hranica, po ktorej prekročení ti aj najtrpezlivejší chlap na svete bude mať chuť otrieskať sušiak o hlavu, a tak si v rámci zachovania vlastnej hrdosti a držania sa motta, že ženu nemožno udrieť ani kvetinou, radšej pobalí všetky saky-paky a ráno už jeho auto pred vašim bytom parkovať nebude. A áno, potom už bude môcť byť všetko len podľa teba, ale takto si to pravdepodobne nechcela, že?!

ArtCaveManiac / EMEFKA

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť