Dôvody hádok žien s mužmi, ktoré prichádzajú so spoločným bývaním

Za tieto hádky môžu, samozrejme, chlapi.

Zdroj: ArtCaveManiac / EMEFKA

Nahnevať ženu nie je vôbec ťažké. Netreba na to podklady zo štatistického úradu ani vedecké štúdie, je to proste fakt. Keby sme chceli vymenovať všetky dôvody, pre ktoré ženám na čele navrie vráska a začnú nekontrolovateľne bliakať, mali by sme novú Magnu chartu rozšírenú o tristo strán, a to naozaj nie je nutné.

Preto sme si spolu s naším ilustrátorom posvietili na niekoľko najčastejších ženských dôvodov na hádky. A teda aj na niekoľko typicky mužských otravností, ktorých sa milí chlapci nie a nie zbaviť. No niekedy by si ich naozaj mohli odpustiť.

Hygienické potreby sa samé od seba nedoplnia

Prázdna zubná pasta, prázdna fľaša od šampónu vedľa tej novej, prázdna rolka od toaleťáku. No len počkaj, až ťa raz na tom hajzli nechá tróniť hodinu s okadeným zadkom. Nech sa konečne naučíš, že veci sa nedopĺňajú samé od seba.

ArtCaveManiac / EMEFKA

„Mamičkovanie“

Mamička varí lepšie. Mamička žehlí lepšie. Mamička lepšie štopká ponožky, robí toto a zase tamto, a pokiaľ budeš v tomto chválospeve ešte tri sekundy pokračovať, tak ju už nebudeš mať s kým porovnávať.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Doska na toalete

Nie je nič príjemnejšie, ako sa o tretej ráno v polokomatickom štádiu dotrepať na záchod a prepadnúť sa zadkom pomaly až do potrubia. Jeden pohyb ruky. Zložiť tú poondiatu dosku si vyžaduje jeden pohyb ruky. Tak. Ju. ZLOŽ.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Poškuľovanie po iných ženách

Keď si sám s kamošmi, fajn. Pozeraj sa, kochaj sa, na to máš predsa oči a frajerka by ti ich musela vypichnúť nožnicami, keby chcela toto správanie eliminovať na nulu. Ale keď si s ňou v meste? Držíš ju za ruku a pritom púšťaš slinu nad okoloidúcou slečnou s „perfektnými trojkami“?! Lopatou po hlave.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Prázdne krabice v chladničke

Chlapi a mlieko, to je nekonečný príbeh. Človek ani nevie, čo je horšie. Či to, keď bez ostychu šmarí do chladničky prázdnu krabicu (prečo… prečo?!), alebo keď nechá na spodku presne tri kvapky, ktoré skysnú a zasmradia chladničku, byt aj všetky priľahlé galaxie.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Pozeranie televízie

Futbal! Rodinné prípady! Hokej! Moja mama varí lepšie ako tvoja! Basketbal! Budeš spať na gauči! A je vybavené… ešte si spomínaš na tie hádky s bratom, keď sa zhostil ovládača a ty si mu na oplátku zakryl svetielko na telke? Aký si bol len naivný, keď si si myslel, že sa odsťahovaním z rodičovského bytu skončia.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Nekontrolovateľný jedák

Môžeš sa snažiť, ako len chceš, chlapovi sa proste nedá navariť na tri dni. Dva kýble gulášu zhltne na obed, ďalšími dvomi spláchne olovrant a na večeru už zase skuvíňa, že nemá čo pod zub. Ale tie banány budú v kuchyni, až kým sa pod nimi neubytuje kolónia vínnych mušiek.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Ponožky, všade samé ponožky

Prekvapivo, aj napriek tomu, že žijeme v 21. storočí, lietame na Mars a klonujeme opice, ešte stále nemáme ponožky, ktoré by odcupkali do práčky po vlastných. To je, čo?!

ArtCaveManiac / EMEFKA

Čo je najčastejším spúšťačom hádok vo vašej domácnosti?

Reagujte!
Grr Grr
7
Grr
Fuuj Fuuj
16
Fuuj
Fňuk Fňuk
14
Fňuk
Jeej Jeej
8
Jeej
Uups Uups
9
Uups
Haha Haha
148
Haha
Woow Woow
9
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nedôverovali svojmu hlasu. 10 hercov, za ktorých v muzikáloch spieval niekto iný


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME