Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 24.3.2023
sk
Gabriel
cz
Gabriel

Dráma na severe Slovenska. Turistu napadol a uhryzol medveď, ako sa to skončilo?

Muž na tento moment nikdy nezabudne.


Ako informuje Nový čas, medveď napadol turistu pri chate Vendovka v Sučianskej doline. Zviera mu vážne poranilo nohu, ktorú mu ošetrila privolaná záchranná služba. Muž následne putoval do martinskej nemocnice.

V poslednom období sa vyskytujú v našich lesoch divoké šelmy v hojnom počte, čo pocítil aj turista, ktorý sa cez víkend prechádzal hustým lesom. Nie je jasné, či zišiel z turistického chodníka, každopádne sa mu do cesty postavila medvedica. „Tu sa pohybujú medvede, vieme o tom,“ zhodli sa miestni, ako informuje Nový čas.

Mohlo by ťa zaujímať:

Slovenskí maturanti dnes píšu sloh zo slovenčiny. Ktorú tému by si si vybral ty?

Muž sa snažil utiecť, čo sa mu však nepodarilo a zviera ho napadlo. „Môžeme potvrdiť, že sme ošetrili a prijali pacienta s hryznými poraneniami od medveďa. Je v stabilizovanom stave, hospitalizovaný na traumatologickej časti Ortopedickej kliniky Univerzitnej nemocnice Martin,“ povedala hovorkyňa K. Kapustová pre Nový čas.

zviera, medveď, medvedica, les, Martin, Sučany, sever Slovenska
TASR

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje