Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 20.5.2024
sk
Bernard
cz
Zbyšek

Dráma v Ruži pre nevestu. Dolli najprv hodila stoličkou, potom odišla z ceremoniálu

Znamená to jej koniec v šou?


Včera sa na Voyo objavila hádam najdramatickejšia epizóda Ruže pre nevestu, o ktorej, ako sama Markíza tvrdí, bude hovoriť celé Slovensko. Hlavnou aktérkou bola Dolli, u ktorej to celé začalo už počas príprav na program pre Radka.

Dievčatá dostali od produkcie úlohu pripraviť Radkovi večerný program a jeho vedúcou bola Lara. Podľa Lariných slov však Dolli a Poki program odflákli a preto nechcela, aby ho predviedli.

Už počas príprav sa to vyhrotilo do momentu, keď Dolli hodila stoličkou, ale najviac sa toho odohralo počas ceremoniálu. ,,My sme mali plán na celý deň, vieš, pripravovať si to a my sme si to pripravovali. Ale to bolo asi niečo iné za tým, keďže povedala, že to nemôžeme predviesť. My sme boli pripravené, možno jej sa to nepáčilo, ale ja som to chcela predviesť sama. Mrzí ma to, že si to nevidel,” povedala Radkovi počas ceremoniálu.

Mohlo by ťa zaujímať:

Zbláznili sme sa. Rozdávali sme EMEFKA Premium členstvo na mesiac úplne zadarmo

Radko sa jej na ceremoniáli rozhodol dať ružu, no už počas jej preberania váhala. Nakoniec ju zobrala so slovami ,,Ja dúfam, že si otvoríš oči a zistíš, kto hovorí pravdu.” Po tom, ako sa vrátila na svoje miesto, sa začala potýčka medzi Dolli a Larou, po čom ružu hodila po druhej účastníčke a z ceremoniálu odišla.

Bude to znamenať jej odchod zo šou?


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.