Dráždivé erotické scény zo známych filmov, ktoré ohúrili svojou odvahou a zmyselnosťou

Horúce sexuálne scény už nie sú tabu.

Zdroj: Twentieth Century Fox Film Corp

Zobrazovanie erotických a sexuálnych scén prešlo za existenciu kinematografie dlhú cestu. Spočiatku proti týmto scénam zasahovala cenzúra, dnes však už majú tvorcovia oveľa voľnejšie ruky. Vo svojich príbehoch tak môžu zobrazovať dráždivé scény v celej svojej kráse. Vybrali sme pre vás 10 scén z hollywoodskych filmov, ktorých tvorcovia a herci sa erotiky rozhodne nebáli.

1. Jennifer’s Body

Hororová komédia Jennifer’s Body si síce odniesla pomerne nepriaznivé kritiky, ale podľa nás za zhliadnutie rozhodne stojí. Keď už pre nič iné, tak pre horúcu scénu krások Megan Fox a Amandy Seyfried.

2. Čierna labuť

Psychologický horor Darrena Aronofského ponúkol solídnu dávku napätia, nepríjemných scén, ako aj dnes už slávnu lesbickú scénu medzi Milou Kunis a Natalie Portman.

3. Pasca

Kriminálny thriller Pasca od súrodencov Wachowských vznikol v roku 1996 (teda pred Matrixom) a obsahoval na svoju dobu mimoriadne odvážnu sexuálnu scénu. Jennifer Tilly a Gina Gerhson sa v nej poriadne odviazali a výsledok stojí za to.

4. Nebezpečné hry

Kriminálna dráma Nebezpečné hry dnes patrí skôr k zabudnutým žánrovkám. Vlastne sa niet čomu čudovať, keďže film ako taký nie je žiadna sláva. Treba ale povedať, že erotická scéna medzi Neve Campbell a Denise Richards rozhodne dokázala divákov priviesť do varu. A vlastne ešte stále dokáže.

5. Pán a pani Smithovci

Na striebornom plátne si dráždivú erotickú scénu užili aj Angelina Jolie a Brad Pitt, hlavní predstavitelia akčnej komédie Pán a pani Smithovci. Bol to práve tento film, ktorý rozbil Pittove manželstvo s Jennifer Aniston, keďže Brad začal chodiť s Angelinou.

Twentieth Century Fox Film Corp / moviestilldb.com

6. Mulholland Drive

Kultový surreálny mysteriózny thriller neprekonateľného Davida Lyncha mal v hlavnej úlohe obrovské tromfy. Naomi Watts aj Laura Harring totiž predviedli ukážkový herecký koncert. Ich vzájomná intímna scéna bola dráždivá, zmyselná a maximálne uveriteľná.

7. Základný inštinkt

Legendárny erotickým dusnom nabitý thriller so Sharon Stone a Michaelom Douglasom z režisérskej dielne Paula Verhoevena sa už zapísal do filmovej histórie. Svoj podiel na tom iste majú aj odvážne a poriadne intenzívne erotické scény.

8. Život Adèle

Fantastický romantický film o ľúbostnom vzťahu dvoch mladých žien si podmanil divákov aj kritikov. Adèle Exarchopoulos a Léa Seydoux priznali, že nakrúcanie viacerých erotických scén pre ne bolo dosť náročné. Spolu s režisérom Abdellatifom Kechichem si za film odniesli Zlatú palmu z Cannes.

Wild Bunch Distribution / moviestillsdb.com

9. Eyes Wide Shut

Posledné majstrovské dielo kultového Stanleyho Kubricka. Eroticky dráždivá mysteriózna odysea so skvelou atmosférou je geniálnym kusom filmárčiny. Viacerí diváci si ju iste pamätajú aj kvôli sexuálnej scéne na tajnom zhromaždení, na ktoré sa dostane hrdina v podaní Toma Cruisa.

10. Room in Rome

Pomerne málo známa festivalovka Julia Medema je zmyselná a erotikou sa v nej rozhodne nešetrí. Príbeh dvoch krásnych žien a ich krátkeho, ale intenzívneho milostného vzťahu, spôsobil medzi divákmi a kritikmi kontroverziu. Podľa niektorých ide o samoúčelnú hlúposť, podľa iných o silný film.

Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX


Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
14
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
8
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Prekvapivé fakty o ľudskej psychike, o ktorých si predtým možno ani netušil (2. časť)

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME