Dráždivú fotografiu modelky na Instagrame olajkoval samotný pápež František

Modelku lajk z účtu pápeža Františka poriadne prekvapil.

Zdroj: Profimedia, Shutterstock

Náhoda či úmysel? Nech je, ako chce, internet to dobre pobavilo. Ako informuje aj portál Unilad, pri fotografii pôvabnej brazílskej modelky Natalie Garibotto na Instagrame pribudol jeden nečakaný lajk. A to dokonca od samotného pápeža Františka! Teda, aby sme boli presnejší, lajk prišiel z jeho oficiálneho instagramového účtu. Modelka na fotografii pózuje ako nevinná, ale zvodná školáčka v krátkej sukni. Vo svojom portfóliu má však oveľa viac zmyselných a odvážnych fotografií.

Reakciu si všimli pozorní fanúšikovia

Celá situácia by možno prefrčala bez odozvy, ak by nebolo pozorných Nataliiných fanúšikov. Tých má modelka viac ako 2,3 milióna, takže asi bola len otázka času, kým si niekto nezvyčajný lajk všimne. A tak sa aj stalo. Následne sa príspevok Natalie stal virálnym a internetových používateľov dobre pobavil.

Modelka vníma pápežov lajk ako požehnanie

S humorom na vzniknutú situáciu reagovala aj samotná modelka. „Tak aspoň pôjdem do neba,“ povedala a dodala: „Moja mama neznáša fotky, na ktorých ukazujem zadok, ale pápežovi sa páčia!“ Takže sa to dá vnímať tak, že má od neho oficiálne požehnanie.

Je, pravdaže, málo pravdepodobné, že instagramovú stránku pápeža Františka spravuje samotný pápež. Správca jeho stránky si zrejme zabudol prepnúť účty, prípadne si neuvedomil, že je prihlásený ako František.

No na druhej strane, mnohí by sa možno ani až tak nečudovali, ak by dotyčný lajk naozaj poslal samotný František. Ten si totiž už neraz získal svet svojou láskavosťou, nekonvenčným vystupovaním a názormi, ale aj empatickým prístupom k všetkým ľuďom.

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
13
Fuuj
Fňuk Fňuk
6
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
13
Uups
Haha Haha
104
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Typy chorých ľudí, ktorých nájdeš v tomto období na každom rohu


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME