Drink inšpirovaný vysokotatranskou turistikou? Czechoslovakia vodka pokračuje vo vtipnej kampani

Musí to byť niečo svieže a energické, čo ti vyčistí myseľ.

Zdroj: Czechoslovakia vodka

Vodka Czechoslovakia prišla so skutočne originálnou a vtipnou kampaňou, ktorá zábavným spôsobom využíva spoločnú česko-slovenskú históriu a jedinečný vzťah našich dvoch národov.

Pravidlá sú jednoduché – každý mesiac Vodka Czechoslovakia uverejní na svojom Facebooku názov drinku. Názvy sú čerpané zo sveta športu, kultúry, histórie a zemepisu Česka a Slovenska. Ide o drink, ktorý zatiaľ neexistuje, ale fanúšikovia na Facebooku majú príležitosť to zmeniť! Do komentárov môžu pridávať ingrediencie, ktoré by sa k danému názvu hodili a vytvorili by parádne pitie. Navyše, hlasovaním sa zapájajú do súťaže o atraktívne ceny.

Pri výbere ingrediencií neexistujú takmer žiadne hranice a v hre sú aj poriadne nechutnosti. Len to nesmie byť niečo, čo konzumenta na mieste zabije. Najšialenejšie nápady sú vybrané do videa, kde sa o ich realizáciu postará profesionálny barman Ben, a roly pokusného králika sa zhostí obľúbený youtuber a moderátor Draho.

CZECHOSLOVAKIA VODKA

Témou najnovšej časti seriálu je vysokotatranská turistika. Slovenské hory už celé generácie priťahujú turistov z celého Slovenska a Česka, a ich návšteva jednoducho patrí k tunajším tradíciám. Pobyt v horách prináša potrebný oddych a relaxáciu, človek mnohé objaví a odnesie si kopu zážitkov. Vysoké Tatry sú majstrovským dielom prírody.

Czechoslovakia vodka prichystala dvojicu drinkov, ktoré by mali odzrkadľovať pocity spojené s vysokotatranskou turistikou. Ktorý z nich bol úspešnejší? Prvý, pripravený z ingrediencií, nachádzajúcich sa v batohu bežného turistu, alebo druhý, ktorý sa inšpiroval darmi prírody? Odpoveď na otázku, či triumfoval človek alebo zvíťazila príroda, sa dozvieš priamo vo videu.

Takto chutí podľa Slovákov a Čechov Vysokotatranská turistika

Tento obsah vznikol v spolupráci s KARLOFF s.r.o.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Bizarné fakty o Rusku, o ktorých si doteraz pravdepodobne nevedel

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME