Drogy, chľast, krásne ženy a absolútna sloboda. Do kín prichádza šialená komédia The Beach Bum

Novinka etablovaného a kontroverzného režiséra s Matthewom McConaugheym sľubuje poriadnu porciu odviazanej zábavy.

Zdroj: Bontonfilm

Pokiaľ si chcete na chvíľu oddýchnuť od veľkolepých blockbusterov, tak začiatkom mája budete mať príležitosť pri pozoruhodne vyzerajúcom filme The Beach Bum. Pokiaľ dokonca poznáte tvorbu jeho režiséra Harmonyho Korinea, tak viete, že vás čaká poriadne divoký a nezvyčajný zážitok.

Chľast, drogy, ženy a poézia

Harmony Korine sa pomerne nedávno výrazne zapísal do povedomia snímkou Spring Breakers z roku 2012. Tá bola prijatá značne kontroverzne a môžeme usudzovať, že aj The Beach Bum pôjde v jej šľapajách. O čom ale vlastne táto strelená komédia je?

Jej hlavným hrdinom je sympatický flákač s prezývkou Moondog (Matthew McConaughey). Ten kašle na spoločenské konvencie a kašle aj na všetky pravidlá (okrem tých vlastných). Namiesto toho, aby poslušne zapadol a robil to, čo sa od neho očakáva, tak sa len povaľuje, píše poéziu a žije svoj život ako nikdy nekončiaci flám.

Najviac času trávi užívaním drog, poflakovaním sa na pláži a prežívaním skutočne neuveriteľných udalosti. To však len dovtedy, pokým mu život nenaruší nehoda a následný pobyt na odvykačke. Je ale vôbec schopný a ochotný sa zmeniť? A mal by sa vôbec meniť? A ako do jeho života zapadne manželka (Isla Fisher) a jeho dcéra?

Bontonfilm

Režisér odporúča pred sledovaním užiť marihuanu

Už z traileru je jasné, že nás opäť čaká kvalitná porcia solídne uletenej zábavy. Okrem McConaugheyho a Isly Fisher vo vedľajších rolách uvidíme Zaca Efrona, Snoop Dogga, Jonaha Hilla či Martina Lawrencea. Je tiež isté, že Korineov svojský a patrične divoký štýl rozhodne nesadne každému divákovi.

Režisér dokonca požadoval, aby prevádzkovatelia kín dávali návštevníkom zdarma marihuanu, aby sa patrične dostali do nálady a naladili sa na film. Niektoré kiná na jeho podmienku skutočne pristali, na Slovensku sa toho (iste k ľútosti mnohých) nedočkáme. Pevne však veríme, že film bude poriadna sranda.

Napokon, pokiaľ ste videli Spring Breakers, tak veľmi dobre viete, do čoho idete a čo máte očakávať. Aj The Beach Bum sa stretol s rôznorodým kritickým prijatím. Mnohí recenzenti však film vyzdvihovali ako provokatívny, zábavný a herecky fantastický. V našich kinách si ho budete môcť vychutnať už 2. mája 2019. Tento film ti prinesie Bontonfilm.

Bontonfilm

Zdroj: Bontonfilm

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Brilantné ťaháky: Ľudia prezrádzajú spôsoby podvádzania, ktoré im na škole zachránili krk

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME