Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Druhá séria hitu Squid Game sa predstavuje prvým trailerom. Smrtiace hry si zahrajú noví hráči

Druhá séria kórejského hitu by mala doraziť budúci rok.


Kórejský seriál Squid Game sa stal masívnym hitom. V závere si navyše nechal otvorené dvierka pre prípadné pokračovanie. Čo sa týka sledovanosti, seriál sa veľmi rýchlo vyšplhal na popredné priečky a dodnes ostáva najúspešnejším titulom Netflixu.

Za prvých 28 dní nazbieral neuveriteľných 1,65 miliardy hodín. O tom, že sa dočkáme druhej série, bolo vlastne rozhodnuté ešte predtým, než ju Netflix oficiálne potvrdil.

Noví hráči na scéne

Zatiaľ presne nevieme, kedy sa jej dočkáme, avšak môžeme si vychutnať aspoň prvý trailer. V ňom síce vidíme viacero záberov z prvej série, ale aj niekoľko nových postáv. Tie sa zrejme stanú novými hráčmi v sérii smrtiacich detských hier.

Okrem nich ale v nových epizódach uvidíme aj viacero starých známych z prvej série. Vráti sa Lee Jung-jae ako Seong, Front Man (Lee Byung-hun), Hwang (Wi Ha-jun) či tajomný náborár z metra (Gong Yoo).

Na podrobnejšie hodnotenie je zatiaľ skoro, keďže Netflix nám naozaj doručil len oznamovací trailer. Pokiaľ by sa však tvorcom podarilo udržať kvalitu prvej série, boli by sme nadmieru spokojní. Uvidíme, ako to napokon celé dopadne. Predpokladaný dátum premiéry je stanovený na rok 2024.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.