Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 16.6.2024
sk
Blanka
, Bianka
cz
Zbyněk

Druhá séria Rodu draka sa predstavuje dvoma efektnými trailermi. Lákajú na epickú a krvavú vojnu o trón

Nové epizódy si budeš môcť zapnúť už v lete.


Druhá séria seriálu Rod draka dorazí už v lete a HBO sa nám už stihlo pochváliť hneď dvoma efektnými trailermi. Aj v druhej sérii sa vrátime do Westerosu, v ktorom je na spadnutie občianska vojna medzi Targaryenovcami a Hightowercami (alebo aj Čiernymi a Zelenými).

Po smrti kráľa Viserysa (Paddy Considine) musí jeho dcéra Rhaenyra (Emma D’Arcy) bojovať o to, aby zasadla na trón. Viserysova manželka Alicent (Olivia Cooke) však chce na trón dosadiť svojho syna. Konflikt sa tak zdá byť neodvratný a obe strane zhromažďujú svoje sily pred nadchádzajúcim krvavým stretom, ktorý vojde do dejín Westerosu ako Tanec s drakmi.

Zaujímavosťou je, že HBO nám ponúklo hneď dve ukážky, z ktorých každá sa zameriava na jednu stranu konfliktu. Zdá sa, že tvorcovia si pre nás aj tentokrát pripravili poriadne epický príbeh, ktorému okrem akcie (a drakov!) nebude chýbať ani výdatná porcia politických intríg.

V hlavných úlohách opäť uvidíme Emmu D’Arcy, Matta Smitha, Oliviu Cooke, Ewana Mitchella, Eve Best, Rhysa Ifansa, Stevea Toussainta, Fabiena Frankela a Toma Glynna-Carneya. Druhá séria bude obsahovať osem epizód a premiéru si odbije 17. júna.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.