Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Prvá séria fantasy seriálu Zaklínač (The Witcher) podľa obľúbenej série kníh Andrzeja Sapkowskiho dopadla celkom dobre a našla si mnoho fanúšikov aj v našich končinách. S novými epizódami sa teda spájajú pomerne vysoké očakávania. Netflix už oznámil, že druhej série sa dočkáme v decembri tohto roku a teraz nám ponúkol aj oficiálny trailer.

V ňom môžeme vidieť návrat Geralta (Henry Cavill) na zaklínačskú pevnosť Kaer Morhen, kde sa pod jeho dohľadom bude jeho chránenkyňa Ciri (Freya Allan) zlepšovať v bojových umeniach. Okrem toho stále hrozí nebezpečenstvo zo strany Nilfgaardu a ťažké časy zažije aj Yennefer (Anya Chalotra). Všetky príbehové nitky sa postupne splietajú a vedú k obrovskej a krvavej bitke s vojskami nepriateľa. 

Trailer nešetrí epickými scénami, mrazivými výjavmi, emóciami a poriadnou dávkou akcie. Zdá sa, že naši obľúbení hrdinovia si v nových epizódach budú musieť naozaj siahnuť na dno svojich síl. Ukážka na nás pôsobí viac než dobrým dojmom a sľubuje naozaj veľké veci.

Sme teda poriadne zvedaví a dúfame, že tvorcovia latku kvality posunú ešte o niečo vyššie. Nádej na to tu rozhodne vidíme. Okrem zmienených hercov uvidíme aj Eamon Farrena, Joeyho Bateya, MyAnnu Buring, Roycea Pierresona, Mini Ndiweni, Annu Shaffer a Mahesha Jadu.

Druhá séria Zaklínača dorazí na Netflix 17. decembra 2021.

Netflix

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.