Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Druhá séria Zaklínača sa predstavuje oficiálnym trailerom. Láka na akčnú epickú fantasy

Dobrodružstvo Geralta z Rivie pokračuje.


Zaklínač Geralt (Henry Cavill) sa vracia. Populárny seriál The Witcher od Netflixu si našiel fanúšikov po celom svete, vrátane Slovenska. Adaptácia kníh Andrzeja Sapkowského dopadla v prvej sérii viac než dobre, takže očakávania fanúšikov nie sú práve malé. Zdá sa ale, že druhá séria nebude žiadny zošup v kvalite, možno dokonca tú prvú aj prekoná.

Geralt bude v nových epizódach trénovať Ciri (Freya Allan) na zaklínačskej pevnosti Kaer Morhen, popasovať sa ale bude musieť aj s najrôznejšími potvorami. Do príbehu zasiahne aj tajomná Yennefer (Anya Chalotra). Príbeh sa zároveň bude odohrávať na pozadí zničujúcej vojny, ktorá otrasie celým Kontinentom.

Vo vedľajších úlohách uvidíme aj MyAnnu Buring, Joeyho Bateya, Yasena Atoura, Agnes Bjorn, Basila Eidenbenza, Meciu Simson, Kima Bodnia, Paula Bullioma či Aishu Fabienne Ross. Trailer sľubuje epickú akčnú fantasy jazdu, ktorú opäť zhltneme na jedno posedenie ako malinu. Na Netflixe si druhú sériu Witchera pozrieme 17. decembra tohto roku.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.