Štvrtok 26.5.2022
sk
Dušan
cz
Filip

Druhý diel Avatara sa predstavuje prvou ukážkou. Čaká nás veľkolepý sci-fi príbeh

James Cameron sa vracia vo veľkom štýle!


Na pokračovanie veľkolepého Avatara sme si museli počkať poriadne dlho. Tento rok si však konečne odbije svoju premiéru. Oficiálny názov dvojky znie Avatar: Cesta vody a prvú ukážku si si mohol vychutnať na veľkom plátne pred premietaním marvelovky Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva. Na internet ju však štúdio uvoľnilo až v týchto hodinách. O čom ale vlastne dvojka bude?

Opäť sa vrátime na planétu Pandora, pričom od udalostí jednotky už uplynulo viac než desať rokov. Jake Sully (Sam Worthington) a Neytiri (Zoe Saldana) si založili rodinu a žijú pokojným životom. Ich šťastie je ale narušené novým nebezpečenstvom, ktorému budú musieť čeliť. Zároveň sa vydajú preskúmať aj odľahlé oblasti Pandory, kde na nich môže číhať smrteľné nebezpečenstvo. Sú ale odhodlaní urobiť všetko pre to, aby sa vzájomne ochránili.

Bude z toho opäť hit?

V ďalších úlohách sa predstavia Stephen Lang, Kate Winslet, Joel David Moore, Oona Chaplin, Cliff Curtis, CCH Pounder, Matt Gerald, Bailey Bass, Giovanni Ribisi, Scarlett Fernandez, Keston Jones či Jack Champion. Prvá ukážka láka na audiovizuálne dokonale prepracovaný a strhujúci akčný blockbuster, v ktorom režisér evidentne opäť naplno využije všetky dostupné technológie (a posunie sa o kus ďalej).

Nechýbajú ale ani náznaky veľkolepej akcie a emócií. Sme mimoriadne zvedaví, či sa Cameronovi podarí po dlhých trinástich rokoch nadviazať na úspech jednotky a či na pokračovanie budú ľudia stále zvedaví. Na Slovensku si film vychutnáme od 15. decembra tohto roku.

20th Century Studios

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť