Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 25.4.2024
sk
Marek
, Marko, Markus
cz
Marek

Druhy milovania, ktoré pozná každý človek v dlhodobom vzťahu

Od príliš dlhých reklamných prestávok, až po vŕzgajúcu posteľ v dome tvojich rodičov...


Ak žiješ v dlhodobom vzťahu, alebo si už minimálne nejaký mal, tieto ilustrácie ti pravdepodobne prídu viac ako povedomé. A ak nie, tak takto zhruba vyzerá niekoľkoročné parkovanie v tej istej garáži.

1. Rýchlovka v úspornom režime

Keď sa vám obom nechce robiť totálne nič, ale akosi vás napokon aj tak zmohne nadržanosť a chtíč. Tak sa so značným sebazaprením privalíte k sebe a bez zbytočných kecov a romantických omáčok, ktoré sú už po rokoch decentne obohrané, idete na vec. Otázkou však zostáva, kto si to dnes odmaká…

2. Milovanie v dome tvojich rodičov

ArtCaveManiac / EMEFKA

Je skutočne úžasná vec, keď ti vŕzga posteľ. Snaha nevydávať zvuky a skoordinovať zásuny a škrípanie postele sa cení, ale väčšinou je aj tak nah*vno.

3. Keď už to je nejaký ten piatok

Veľa práce, povinností, upozornení na facebooku, a tak málo času. Niekedy si zavalený horou papierov, ktoré neúprosne čakajú na tvoju pečiatku. V údolí nezaplatených účtov, nákupných zoznamov a pri zisťovaní, čo to tak smrdí v chladničke, si na to prosto ani nespomeniete. O to príjemnejšie je následné pripomenutie.

4. „Voňavý“ ranný dych, ale to už je aj tak jedno

ArtCaveManiac / EMEFKA

Lebo po pár rokoch je už viera v to, že ten druhý nepapá a nekaká, nadobro zatratená. Už všetci vedia, že ten druhý riadne žerie a potom aj riadne s*rie, že kupovať osviežovač vzduchu na záchod to nezachráni a že ráno mu smrdí z úst, aj keby celú noc žul žuvačku. Tak načo sa budete pretvarovať?

5. Trošku ste sa prejedli…

ArtCaveManiac / EMEFKA

A teraz máte chuť na niečo celkom iné. Tento druh posteľných hier je určitým prejavom úprimnosti a otvorenosti vo vzťahu, keď jeden druhému dôveruje natoľko, že jeden malý prdík im určite vzťah nezborí.

6. Prekvapenie uprostred dňa

Kde bolo, tam bolo, za siedmimi horami a betónovými stenami bytovky, počas jednej prehnane dlhej reklamnej prestávky, sa to akosi zvláštne zvrtlo…

7. Najlepšie uzmierenie

ArtCaveManiac / EMEFKA

Jediná vec, čo zaručene zažehná každú hádku. A teraz nemyslíme tie lajbavé tri minúty, ktoré považuješ za heroický výkon, no pred kamošmi to radšej nespomenieš. Na konci takéhoto čísla väčšinou vypláva na povrch fakt, že ste všetky tie škaredé veci aj tak povedali len v návale hladu a predmenštruačných hormónov.

8. Príliš veľa promile v krvi

Pohlavné zbližovanie, pri ktorom si zaručene uvedomíš, že rovnováhu nestačí mať len v živote a na bankovom účte, ale aj doma v posteli. Pokiaľ, samozrejme, potajme netúžite dať vašej milovanej polovičke lakťovku do oka.

9. Experiment

ArtCaveManiac / EMEFKA

Nepodarený experiment, ktorý obaja oľutujete v momente, keď je už príliš neskoro. A tak v snahe bezpečne vymaniť všetky svoje údy z útrob toho druhého, nenápadne pripomínate zápasníka sumo, ktorý uviazol v Matrixe. Ale čo už, veď po toľkom čase je aj táto nehoda aspoň niečo na okorenenie stereotypu.


Tagy:

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.