Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Dúhový pohreb Marcela Nemca. Smútiaci dodržali jeho posledné prianie

Herec žiadal, aby za ním ľudia neplakali, ale radšej rozdávali lásku.


V piatok 16. februára nás opustil herec, hudobník a zabávač Marcel Nemec. Vždy optimisticky naladený človek zasvätil svoj život rozdávaniu lásky a radosti. Pohreb Marcela Nemca sa niesol v rovnakom duchu, o čo sa postaral presnými inštrukciami, ktoré pred smrťou rozdal.

Špeciálne priania

Posledná rozlúčka s Marcelom Nemcom sa uskutočnila v kremnickom dome smútku v stredu. Ako píše web Pluska, predtým, ako sa o 14:00 začala rozlúčka pre verejnosť, sa konala menšia rozlúčka v kruhu rodiny a najbližších priateľov.

Smútiaci hercovi splnili jeho posledné priania a na pohreb prišli oblečení v pestrofarebných outfitoch. V pokynoch pre účastníkov pohrebu bolo uvedené, že každý má ako vstupné zaplatiť jeden farebný kvet. Lúčiaci si tiež malipriniesť aj dobrú náladu a úsmev na tvári“.

Truhla Marcela Nemca bola obalená v dúhovej vlajke presne tak, ako si to želal. Na pohrebe zaznelo viacero piesní, ktoré boli Nemcovi blízke, alebo sa priamo podieľal na ich vzniku. V závere zaznela skladba Kopytovcov Odchádzam.

Slovensko, príhody Slovákov, zaúčajúci sa medici, nemocnica, vtipné historky

Určite si prečítaj:

Vtipné príhody Slovákov so zaúčajúcimi sa medikmi

Zbohom mu povedali aj známe osobnosti

Pohreb Marcela Nemca navštívilo viacero známych tvárí. Podľa webu tvnoviny.sk to boli napríklad herci z divadla La Komika: Elena Podzámska, Zuzana Vačková, Renáta Ryníková či Igor Rattaj. Rozlúčiť sa prišli aj Jozef Grondžák a Lucia Hablovičová.

Jediným kolegom Nemca zo skupiny Kopytovci, ktorý prišiel na jeho pohreb, bol Ľudovít Jakubove (známy ako Mravec) v sprievode manželky Petry Bernasovskej.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.