Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 8.6.2023
sk
Medard
cz
Medard

Pre fanúšikov lodí a milovníkov krásnych vecí je tu skvelá správa – na Dunaji našla svoj domov luxusná eventová loď Harmónia, ktorá bude plávať pod vlajkou spoločnosti SPaP – LOD a.s. a na otvorení ktorej sme boli aj my.

Harmónia je prvá osobná loď, ktorá bola na Slovensko dovezená po tridsiatich rokoch. Ide zároveň o prvú eventovú loď, ktorej hlavnou funkciou je organizovanie rozličných spoločenských podujatí. Hlavná paluba poskytuje komfort pre 220 osôb, ďalších 200 ľudí môže hostiť dolná krytá paluba.

EMEFKA

Či už ide o firemný večierok, svadbu, kultúrne podujatie, oslavu alebo banket, Harmónia predstavuje ideálny priestor pre netradičný zážitok. Akcia sa dá spojiť s výletom do niektorej z destinácií: Viedeň, Hainburg, Devín, Bratislavský okruh, Čunovo, Čilistov a Gabčíkovo.

Big Ang Dancing Gif By RealitytvGIF - Find & Share on GIPHY

Loď Harmónia je skutočný luxus, preto sa môže pochváliť elegantným dizajnom a moderným vybavením. Samozrejme nechýba profesionálny personál, ktorý vyhovie (takmer) akýmkoľvek požiadavkám. O catering sa postarajú skúsení kuchári. Nerobí im problém pripraviť hocičo od švédskych stolov až po svadobnú hostinu.

EMEFKA
EMEFKA
EMEFKA

Harmónia bola vyrobená v Turecku, kde slúžila ako námorná loď. Po úpravách sa z tureckého prístavu Yalova presunula cez Čierne more do Dunaja. Po deviatich dňoch zakotvila v Bratislave a prešla pod slovenskú vlajku.

EMEFKA
EMEFKA
EMEFKA

Zdroj: lod.sk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje