Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 8.12.2023
sk
Marína
cz
Květoslava

Pre fanúšikov lodí a milovníkov krásnych vecí je tu skvelá správa – na Dunaji našla svoj domov luxusná eventová loď Harmónia, ktorá bude plávať pod vlajkou spoločnosti SPaP – LOD a.s. a na otvorení ktorej sme boli aj my.

Harmónia je prvá osobná loď, ktorá bola na Slovensko dovezená po tridsiatich rokoch. Ide zároveň o prvú eventovú loď, ktorej hlavnou funkciou je organizovanie rozličných spoločenských podujatí. Hlavná paluba poskytuje komfort pre 220 osôb, ďalších 200 ľudí môže hostiť dolná krytá paluba.

EMEFKA

Či už ide o firemný večierok, svadbu, kultúrne podujatie, oslavu alebo banket, Harmónia predstavuje ideálny priestor pre netradičný zážitok. Akcia sa dá spojiť s výletom do niektorej z destinácií: Viedeň, Hainburg, Devín, Bratislavský okruh, Čunovo, Čilistov a Gabčíkovo.

Big Ang Dancing Gif By RealitytvGIF - Find & Share on GIPHY

Loď Harmónia je skutočný luxus, preto sa môže pochváliť elegantným dizajnom a moderným vybavením. Samozrejme nechýba profesionálny personál, ktorý vyhovie (takmer) akýmkoľvek požiadavkám. O catering sa postarajú skúsení kuchári. Nerobí im problém pripraviť hocičo od švédskych stolov až po svadobnú hostinu.

EMEFKA
EMEFKA
EMEFKA

Harmónia bola vyrobená v Turecku, kde slúžila ako námorná loď. Po úpravách sa z tureckého prístavu Yalova presunula cez Čierne more do Dunaja. Po deviatich dňoch zakotvila v Bratislave a prešla pod slovenskú vlajku.

EMEFKA
EMEFKA
EMEFKA

Zdroj: lod.sk


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.