Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 20.5.2024
sk
Bernard
cz
Zbyšek

Ďurovčíka museli previesť do nemocnice. Je ohrozená jeho účasť v Let’s Dance?

Od bolesti dokonca nemohol dýchať.


V noci z pondelka na utorok musela u známeho režiséra a choreografa Jána Ďurovčíka zasahovať pohotovosť. Ako informuje denník Nový čas, premohla ho obrovská bolesť, kvôli ktorej nemohol ani dýchať.

Záchranári ho okamžite vzali do nemocnice. „Mal som strašné žalúdočné kŕče. Nemohol som dýchať,“ priznal Ďurovčík. Najprv sa však volaniu záchranky vyhýbal.

„Keď som sa asi po trištvrtehodine zvíjal na zemi, bol som spotený, triaslo ma, zavolal som si sanitku. Inak by som ju nevolal. Nedalo sa inak,“ priznal, pričom dodal, že v nemocnici podstúpil sériu vyšetrení.

„Urobili mi sono. Pravdepodobne som niečo zlé zjedol. A najskôr to súviselo s vyšetrením, keďže som bol ráno na gastroskopii. Keďže som vedel, že nemám klasicky jesť, tak som mal tekutú stravu a neviem, či som nezjedol jogurt po záruke,“ dodal na záver.

V nemocnici nakoniec strávil len pár hodín a už sa cíti lepšie. Jeho účasť v nedeľnom vysielaní Let’s Dance tak nie je ohrozená.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.