Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 5.2.2023
sk
Agáta
cz
Dobromila

Polícia na Novom Zélande nedávno riešila skutočne podivný prípad. Ako píše aj portál Unilad, policajti zadržali dvoch mužov, ktorí sa snažili prekročiť hranicu do Aucklandu. Stojí za zmienku, že Nový Zéland má momentálne kvôli pandémii koronavírusu nastavené striktné lockdownové pravidlá.

Policajti mužov zadržali a pri prehľadaní ich auta dokonca objavili aj nemalú sumu peňazí a veľké zásoby kuracích dobrôt z fast foodovej reštaurácie Kentucky Fried Chicken. Kvôli prísnym pravidlám nemajú reštaurácie na Novom Zélande práve na ružiach ustlané. Zákazníci si z nich teda v súčasnej situácii nemôžu objednávať jedlo.

Podľa polície bolo však v aute obrovské množstvo hranoliek a minimálne tri veľké vedierka kuracieho mäsa. Muži sa podľa polície fast food z KFC snažili prepašovať cez hranice, ale nie je jasné, či bolo jedlo určené pre nich, alebo sa rozhodli chopiť príležitosti a predávať ho za predražené ceny.

Niet pochýb, že zákazníkov by iste našli. Za porušenie platných lockdownových pravidiel im ale hrozí pokuta vo výške 4-tisíc dolárov (cca 3,4-tisíc eur), prípadne dokonca až šesť mesiacov za mrežami.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť