Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Viete, čo je to RíbeZLO, RoSÉX, Prosteko-KOT? Sú to vína z produkcie dvojice Pezinských vinárov DURGALA & BUDINSKÝ, ktorí sa rozhodli svoje vína pomenovať vskutku originálne. Ich vína a hlavne popis na zadnej etikete sa okamžite stali hitom internetu. Víno odporúčajú chľastať v enormných množstvách, aby zákazník zahnal svoju depresívnu náladu, alebo aby zabudol na svoje exekúcie. Nezabúdaju ani na snúbenie jedla a vína, pričom ako vhodné jedlá k vínu odporúčajú tresku na stanici alebo tlačenku s cibuľou. Sami seba označujú ako „fejzbukových vinárov“, pretože podľa ich slov: “Cez FACEBOOK najvác predávame.”  Zoznámte sa s touto uletenou vinárskou dvojicou.

EMEFKA: Všetci o vás hovoria, ale nikto o vás nič nevie, môžte sa nám predstaviť?
Čauko kakavko … Voláme sa Mário a Lukáš, ale ľudia nás skôr poznajú pod označením „Hentí dvaja ko**ti“ alebo most ledženderi vinári Durgala&Budinský.

EMEFKA: Čo vás viedlo k tomu založiť si vinárstvo?
Obaja sme chodili na vinársku školu do Modry. Vinárska škola každoročne organizuje ochutnávku vín mladých vinárov, na ktorej sme chceli zahviezdiť pred našimi bývalými profesormi a kamošmi a predstaviť sa tam s vlastným vínom. Bola to taká naša tradícia, že sme vyrobili víno len pre túto akciu s nejakou poriadne uletenou etiketou. Etikety sa nejako dostali na internet a bum! Takže celkovo sme vznikli len tak zo srandy. A to je aj náš zámer skĺbiť veci, čo milujeme…víno a srandu…

EMEFKA: Dizajn vašich etikiet je poriadne uletený. Kde beriete inšpiráciu?
Obaja pracujeme vo firme, ktorá sa zaoberá predajom vinárskych technológii, čiže prichádzame do kontaktu so všetkými vinármi a práve najviac inšpirácie nám prinášajú práve oni. Každý vinár na slovensku má dve tváre. Jednu, ktorou sa prezentuje zákazníkom a druhú súkromnú, omnoho vulgárnejšiu a zábavnejšiu. Práve preto sme si povedali, že my pôjdeme opačne a na žiadnu noblesu sa hrať nebudeme. Do fliaš plníme to najlepšie, čo vieme vyrobiť a na obal dávame to najzvhrlejšie, čo vieme vymyslieť. Navyše byť retardovaný je naše celoživotné hobby.

<EMEFKA: Prečo dávate všade #hashtagy ?
Prišli nám strašne vtipné, že hocijaké „NIKOLY“ sú schopné na hocijakú banálnu vec vymyslieť milión hashtagov #Raw #Luxury #Swag #Party #NoFilter #NoMakeup … Navyše hashtagy nás baví dávať úplne na každú životnú situáciu… #KokosSmeVEmefka #MostLedženderyMemeStránka #MostLedženderyVinárstvo #MyBudemeSlávni #StúpnuPredaje #PotrebujemeLajky

EMEFKA: Priniesli ste so sebou vašu novú kolekciu mladých vín a za redakciu musím povedať, že je fantastická. Ako to robíte?
Šak normálne…Obereme hrozno, pohádame sa, spracujeme, chvíľu dočkáme, dáme to do fľašiek, pobijeme sa, vymyslíme heštegy, odfotíme na Facebook a pošleme kuriérom….nič zložité

EMEFKA: Kde môžeme nájsť vaše vína?
Zatiaľ len na Facebooku … napíš správu jaké chceš a my ti hneď pošleme kuriérom, ale oslovilo nás už viacero vinoték a eshopov. pracujeme však už na našom shope, tak čoskoro nájdete naše produkty tam.

EMEFKA: Ak nie ste práve v pivniciach, čomu sa zvyčajne venujete?
Kukáme si obrázky na EMEFKA, videjká na Pornhube, potom jazdíme na poníkoch, pečieme svadobné torty, vypisujeme Nikolám na Facebooku, chodíme plakať na pohreby, hačkujeme dečky, vzájomne sa šteklíme a hráme sa na Take Me Out. A potom ešte spíme, ale to fakt minimálne, lebo spánok je nepriateľ progresu.

EMEFKA: Chalani, ďakujeme vám pekne za rozhovor a prajeme vám vo vašom uletenom biznise veľa úspechov!
Aj my vám prajeme veľa super turbo úspechov, miliardy lajkov a zdieľačiek a kopec energie v boji proti nikolizmu. Čauky a pite do dna!

Toto bol jednoznačne najbláznivejší rozhovor, aký sme kedy robili a chalani za tú chvíľu, čo tu boli, stihli pobaviť celú redakciu, rozliali na gauči víno a jeden z nich (Mário) sa zasekol na toalete! Ak by ste chceli ochutnať niečo z ich produkcie, nájdete ich na Facebooku, Instagrame alebo tiež mnohých vinárskych akciách v malokarpatskej oblasti.

Myslíš si, že by sme mali o tebe alebo o niekom koho poznáš napísať podobný článok? Kontaktuj nás na [email protected]


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

admin

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť