Dvojica predstierala falošné zásnuby, aby v podniku dostala drinky zdarma

Ľudia na ceste za šetrením vymyslia kadečo…

Zdroj: Profimedia

Pokiaľ máte po svojom boku niekoho rovnako streleného ako ste vy, okrem skvelej domácej pohody vám to môže zaistiť aj iné výhody. Mladý pár z Alabamy chcel počas výletu ušetriť nejaké peniaze za drinky, a tak prišiel s originálnym nápadom.

Gepostet von Corinne Miller am Mittwoch, 29. Januar 2020

Falošné zásnuby

Corinne Miller a jej priateľ Adam Carroll išli na výlet do Atlanty, aby oslávili iba mesačné výročie ich vzťahu. Ako uvádza Mirror, okrem spoločného zmyslu pre humor ich zrejme spájal aj fakt, že chceli usporiť nejaké peniaze. A tak napriek tomu, že boli spolu tak krátko, rozhodli sa v bare predstierať žiadosť o ruku s tým, že dojmú okolie, ktoré to bude chcieť s nimi osláviť.

Dokonca presvedčili barmana a nejakého náhodného návštevníka baru, aby sa pridali k ich historke, že sa zasnúbili, aby to vyzeralo dôveryhodne a nikto nemal pochybnosti. Fungovalo to.

Viacerí cudzinci im zaplatili drinky a „snúbenci“ ušetrili. Plán im fungoval tak dobre, že oslavy presunuli do ďalšieho baru, kde boli pozvaní na ďalšie alkoholické nápoje. Pre oboch to boli veľmi zábavné a nezabudnuteľné momenty.

Našetrili na prsteň

O šesť mesiacov neskôr Adam znovu pred Corinne pokľakol, no tentokrát to už bolo „naozaj“. Urobil to na svojej narodeninovej oslave a ona povedala svoje druhé, no prvé reálne áno. Podarení zaľúbenci boli predtým, ako sa dali dokopy, osem rokov najlepšími kamarátmi a spomínaný výlet do Alabamy bola ich prvá spoločná dovolenka, a tak si ju patrične aj vychutnali.

Vďaka skvelým improvizačným schopnostiam našli spôsob, ako si ho užiť za „menej“. Corinne sa pre portál Mirror vyjadrila, že je rada, že to urobili, pretože im to pomohlo ušetriť nejaké peniaze na to, aby jej o pár mesiacov mohol dať Adam skutočný zásnubný prsteň.

Gepostet von Corinne Miller am Donnerstag, 30. Januar 2020

Pár ušetril zopár eur za drinky, no má na čo spomínať do konca života. Skrátka, keď má vaša polovička rovnaký zmysel pre humor ako aj vy, tak ste to vyhrali na plnej čiare.

Zdroj: Mirror

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
10
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 ľudí, ktorí našli neobyčajné veci vo vnútri tých obyčajných


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME