Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 23.2.2024
sk
Roman, Romana
cz
Svatopluk
Zdroj: ©Profimedia

Dvojice známych celebrít, o ktorých si ani nevedel, že boli kedysi spolubývajúcimi

Aj slávne osobnosti nejak začínali...

Spolubývanie je tá „z núdze cnosť“, ktorej sa nevyhneš, keď máš ešte hlboko do vrecka, a je kompromisom, pokiaľ nechceš do konca mesiaca konzumovať iba suché chlebové kôrky. Podobné zážitky si v mladosti zažili i jedinci, na ktorých by si to možno nepovedal.

Keďže aj celebrity sú iba ľudia, ktorí vo viacerých prípadoch pochádzajú zo skromných podmienok, aj oni kedysi museli zdieľať svoje obydlia s niekým iným a často to boli ich budúci kolegovia z brandže.

Toto sú niektoré zo slávnych osobností, ktoré boli v začiatkoch svojej kariéry spolubývajúcimi.

Ed Westwick a Chace Crawford

Pri natáčaní prvej epizódy Gossip Girl títo dvaja fešáci bývali spolu v New Yorku. Odôvodnili to tým, že sa im to oplatilo finančne, keďže ešte nevedeli, či bude mať seriál úspech. Chace uviedol, že spoločný apartmán na Manhattane zdieľali aj tak trochu z lenivosti.

Profimedia

Robin Williams a Christopher Reeve

Títo dvaja herci sa spoznali na vysokej škole, spoločne študovali na Juilliarde a boli aj spolubývajúci na internáte. Ich priateľstvo zostalo rovnako silné až do smrti Christophera, ktorý sa preslávil filmovou rolou Supermana. Bol dokonca krstným otcom Williamsovho najstaršieho syna Zacharyho.

Profimedia

Dustin Hoffman a Gene Hackman

Kamarátiť sa začali pred viac ako päťdesiatimi rokmi, keď obaja začínali s herectvom. Ubytovali sa v jednoizbovom byte v New Yorku. Chodili na kastingy a popritom robili rôzne práce, ktoré s hraním nemali absolútne nič spoločné. Hoffman priznal, že v tom čase pracoval v psychiatrickej liečebni, ako asistent predaja v hračkárskom oddelení Macy a taktiež vyrábal havajské vence.

Profimedia

Mohlo by ťa zaujímať:

Užitočné technologické vychytávky, vďaka ktorým zažiješ to najlepšie leto

Jamie Dornan a Eddie Redmayne

Dnes už slávni a úspešní herci sú priateľmi už dlhé roky a kedysi boli aj spolubývajúcimi. Spočiatku sa im nedarilo, chodili na kastingy, uchádzali sa o tie isté filmové roly a obaja boli veľmi zúfalí. Eddie o svojom kamarátovi tiež prezradil, že život s ním je ako život so šteňaťom. Filmový Christian má vraj viac energie ako ktokoľvek, koho dovtedy spoznal.

Profimedia

Owen Wilson a Wes Anderson

Ďalším príkladom dlhodobého priateľstva je táto dvojka. Obaja chodili na Texaskú univerzitu, kde spolu aj roky bývali. Spoločný čas však využili aj užitočne a napísali scenár k filmu Grázli.

Cesta ku sláve však nebola jednoduchá a po tom, čo film nedosiahol očakávaný úspech, Owen dokonca uvažoval o vstupe do armády. Našťastie tak neurobil a dali tomu ešte šancu. A vďaka tomu sa Wilson ocitol pod réžiou svojho priateľa a bývalého spolubývajúceho vo filmoch, ako Taká zvláštna rodinka a Darjeeling s ručením obmedzeným, ktoré naštartovali ich kariéru.

Profimedia

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.