Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Jednovaječné dvojičky majú možno tendenciu robiť niektoré veci spolu. Napríklad sa rovnako obliekajú. Sestry Ann a Lucy DeCinque pochádzajú z Austrálie a sú jednovaječné dvojičky, ale svoju identickosť posunuli ešte poriadne ďalej. Ako uvádza portál The Independent, chcú žiť život, ktorý bude úplne identický (alebo takmer identický).

Čo to v praxi znamená? Napríklad to, že majú spoločného priateľa Bena Byrneho, s ktorým chodia už desať rokov. Práve sa s ním zasnúbili a chystajú sa založiť si rodinu.

Profimedia

V reality šou Extreme Sisters prezradili, že by chceli otehotnieť v rovnaký čas a deti vychovávať spoločne. „Budeme sa o svoje deti starať navzájom,“ uviedla Lucy s tým, že čo je jej, patrí rovnako aj jej sestre Ann. Všetky činnosti, ktoré robia, robia spoločne. To znamená, keď jedna z nich obeduje, tak obeduje aj druhá (rovnaké jedlo), a tak podobne. Samozrejmosťou tiež je, že sa rovnako obliekajú. Zašlo to dokonca tak ďaleko, že sa považujú za jednu osobu.

Chcú vyzerať rovnako do posledného detailu, čo znamená, že podstúpili viacero plastických operácií, aby boli od seba naozaj na nerozoznanie (napríklad, aby mali úplne rovnaké prsia). Za tieto plastiky vraj už vysolili viac ako 250-tisíc dolárov (približne 212-tisíc eur). Ich nezvyčajnú posadnutosť a najmä netradičný vzťah s Byrnem najprv ich matka neschvaľovala, ale napokon sa s celou situáciou zmierila.

Profimedia
Profimedia

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť