Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 26.5.2024
sk
Dušan
cz
Filip

Jednovaječné dvojičky majú možno tendenciu robiť niektoré veci spolu. Napríklad sa rovnako obliekajú. Sestry Ann a Lucy DeCinque pochádzajú z Austrálie a sú jednovaječné dvojičky, ale svoju identickosť posunuli ešte poriadne ďalej. Ako uvádza portál The Independent, chcú žiť život, ktorý bude úplne identický (alebo takmer identický).

Čo to v praxi znamená? Napríklad to, že majú spoločného priateľa Bena Byrneho, s ktorým chodia už desať rokov. Práve sa s ním zasnúbili a chystajú sa založiť si rodinu.

Profimedia

V reality šou Extreme Sisters prezradili, že by chceli otehotnieť v rovnaký čas a deti vychovávať spoločne. „Budeme sa o svoje deti starať navzájom,“ uviedla Lucy s tým, že čo je jej, patrí rovnako aj jej sestre Ann. Všetky činnosti, ktoré robia, robia spoločne. To znamená, keď jedna z nich obeduje, tak obeduje aj druhá (rovnaké jedlo), a tak podobne. Samozrejmosťou tiež je, že sa rovnako obliekajú. Zašlo to dokonca tak ďaleko, že sa považujú za jednu osobu.

Chcú vyzerať rovnako do posledného detailu, čo znamená, že podstúpili viacero plastických operácií, aby boli od seba naozaj na nerozoznanie (napríklad, aby mali úplne rovnaké prsia). Za tieto plastiky vraj už vysolili viac ako 250-tisíc dolárov (približne 212-tisíc eur). Ich nezvyčajnú posadnutosť a najmä netradičný vzťah s Byrnem najprv ich matka neschvaľovala, ale napokon sa s celou situáciou zmierila.

Profimedia
Profimedia

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.