Dvojitý rozchod v tohtoročnom Love Islande. Zbohom si povedali tieto dva obľúbené páry

Oba páry to oznámili v jeden deň.


Od konca Love Islandu už ubehlo pár mesiacov a spočiatku sa zdalo, že všetky páry zažívajú lásku aj v reálnom živote. Vo finále sa ocitli Kristi a Trabo, ktorí šou vyhrali, Yenni a Pája a tiež Domi a Dano, ktorí už rozchod oznámili pred nejakým časom.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Teraz sa k nim pridali ďalšie dva páry. Fanúšikovia na toto oznámenie čakali už dlhšie, pretože sa im zdalo, že spolu Yenni a Pája a tiež Terez a Tomáš na sociálne siete nič nepridávajú.

Tomáš a Terez opustili šou tesne pred finále a o ich pauze sa povrávalo už dlhšie, a to najmä kvôli pracovným povinnostiam v iných štátoch. Teraz už oznámili rovno rozchod. „Niektoré veci už nemôžeme nechať ticho skryté, pretože si zaslúžite poznať pravdu. Boli sme si vzájomnou oporou a zažili sme lásku na prvý pohľad, a to nám nikto nevezme. Prostredie vily však bolo náročné a obaja sme sa v ňom postupne strácali. Tiež to bola pre nás skúsenosť a poznali sme vďaka tomu jeden druhého,“ začal Tom.

„Po čase strávených spolu a rozhovoroch sme sa rozhodli ukončiť náš vzťah. Rozchádzame sa v dobrom, s úctou a rešpektom, a zostávame priateľmi. Ďakujeme všetkým, ktorí v našu lásku verili. Prajeme pekné sviatky,“ dodal.

Yenni zase rozchod oznámila kreatívnou formou. Publikovala na Instagrame reels, v ktorom viedla rozhovor sama so sebou. Posledná otázka padla na to, či sú s Pavlom ešte stále spolu, no odpoveď bola záporná. „Úprimná k sebe a hlavne k vám. Prajem vám krásne prežitie sviatkov, a myslite na to, že nový rok môže byť novým začiatkom,“ napísala pod príspevok.

Mohlo by ťa zaujímať:

Rozchod populárneho páru z Love Islandu. Domi Alagia a Dan už netvoria pár


Tagy:
Sledujte nás na Google Správy
Nenechajte si ujsť žiadne dôležité novinky.
Sledovať
Po otvorení kliknite na hviezdičku Sledovať
REKLAMA
Mário Budinský
Absolvent grafického dizajnu na UAT v Bratislave a marketingovej komunikácie na UCM v Trnave, ktorý sa už viac ako 10 rokov profesionálne venuje analýze internetových trendov, digitálnemu storytellingu a monitoringu popkultúry. Patrí k priekopníkom domácej internetovej scény, pričom meme tvorbe sa denne venuje už vyše 20 rokov. Ako autor desiatok tisícov satirických príspevkov aktívne formuje slovenský digitálny folklór, pričom jeho vizuálny obsah opakovane vyvolal celonárodné spoločenské debaty. V redakcii EMEFKA sa špecializuje na včasné zachytenie online bizáru, bulvárnych fenoménov a transformáciu komplexných trendov do virálneho obsahu.
Najčítanejšie
Podobné
REKLAMA