Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.6.2023
sk
Xénia
, Oxana
cz
Jarmil

Dvojníčka Kim Kardashian z OnlyFans zomrela po tom, čo podstúpila plastickú operáciu

Rodina chce na jej pohreb vyzbierať 40-tisíc dolárov.


„Pre krásu sa trpí,“ počúvajú ženy po celom svete prakticky odmalička, kvôli čomu pri ceste za dokonalým zovňajškom mnohé neváhajú zájsť do skutočných extrémov. Keby im jedna z OnlyFans modeliek mohla k tomu dnes ešte niečo povedať, asi by im odkázala, že to za to nestojí. Ako informuje portál New York Post, na to už však nebude mať príležitosť.

34-ročná Christina Ashten Gourkani zomrela 20. apríla tohto roku v nemocničnej izbe počas zotavovania sa po plastickej operácii. Na platforme so šteklivým obsahom OnlyFans a Instagrame, kde ju sledovalo viac ako 600-tisíc ľudí, bola známa ako Ashten G alebo vizuálna dvojníčka Kim Kardashian.

Na pohreb sa jej skladajú

Skutočnosť vyplávala na povrch po tom, čo jej rodina založila zbierku na stránke GoFundMe, kde sa jej ľudia momentálne skladajú na pohreb. Doposiaľ sa podarilo vyzbierať viac ako 6 600 amerických dolárov, teda zhruba 6-tisíc eur. Hoci je to veľká a pekná suma, pre rodinu je nedostatočná – jej príbuzní sa totiž snažia vyzbierať až 40-tisíc.

Smrť mladej ženy mala zapríčiniť spackaná plastická operácia a zanedbanie lekárskej starostlivosti, bližšie detaily k tejto téme ale rodina neposkytla. V osudný deň o pol piatej ráno obdržali telefonát o tom, že Ashten zomiera. Kým prišli do nemocnice, jej stav sa rapídne zhoršil a ona napokon zomrela na náhlu zástavu srdca. Prípad je predmetom policajného vyšetrovania.

moderné technológie, problémy, vtipné ilustrácie

Mohlo by ťa zaujímať:

5 problémov, ktoré musíš denne riešiť kvôli moderným technológiám 

„Kto poznal Ashten, vie, že jej záležalo na všetkých. Bola to milujúca duša, ktorá si vždy našla čas vyčarovať úsmev na tvárach ľudí, ktorí jej skrížili cestu. Bola svetlom, ktoré si jej najbližší budú v sebe nosiť, hoci tu ona už nie je. Ďakujeme všetkým, ktorí nám pomôžu dopriať jej večný odpočinok, aký si zaslúži,“ píše jej rodina na GoFundMe.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje