Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 29.2.2024
sk
Radomír
cz
Rufin
, Horymír

Rodinní príslušníci sa na seba väčšinou podobajú, to je neodškriepiteľný fakt, či už fyzicky, správaním, alebo charizmou. A gény zohrali rolu aj v nasledujúcom prípade. Podobu „strýko–synovec“ využila mamička malého chlapčeka menom Augie, aby vytvorila zábavné zábery, kde dvojročné dieťa napodobňuje svojho uja a zároveň profesionálneho modela. Informuje o tom portál Buzzfeed.

Mamička chlapčeka si uťahuje zo svojho brata

Katina Behm „vyrobila“ svojmu bratovi Aristotelovi vážnu konkurenciu. Porodila rozkošného chlapčeka menom Augie, ktorý sa na profesionálneho modela podobá a okrem toho ho fotí v pózach, v ktorých bol zvečnený už aj jej brat.

Dvojročný „model“ dokáže spoľahlivo napodobniť svojho uja. Okrem podoby malý po strýkovi bezpochyby podedil aj iskru v oku a šarm. Mamička chlapčeka si týmto spôsobom robí zo svojho brata srandu, ten jej to však schvaľuje a na fotografiách svojho synovca sa dokáže pobaviť.

Zostávajú tak stále v kontakte

Katina zdôrazňuje, že nič nerobí nasilu, resp. proti vôli svojho potomka. Fotky zhotovuje podľa záberov svojho brata, no ak sa na to malý necíti, tak v ten deň jednoducho nefotia. Rodina takýmto spôsobom zostáva stále v spojení, keďže sa s bratom nevídajú často. Ona so synčekom bývajú v meste West Fargo a Aristoteles v Los Angeles, teda sú od seba vzdialení cca 2 900 km.

Silná fanúšikovská základňa

Fotografie zverejňuje na instagramovom účte, na ktorom si nazbierala už vyše 67 000 sledovateľov. Roztomilé snímky naň pridáva s týždennou pravidelnosťou, vďaka čomu si získala už mnoho fanúšikov z celého sveta.

Katina zatiaľ nevie, dokedy bude v tejto veselej tradícii pokračovať. Pôvodne s tým chcela skončiť, keď jej synček dovŕši dva roky, no reakcie ľudí, ktoré sa zhromažďujú pod jej fotkami, ju inšpirujú tvoriť ďalej. Podľa mladej mamičky je humor univerzálne puto, ktoré spája všetkých z nás.

Podarené zábery Augieho, ktorý paroduje svojho uja

Zdroj: Buzzfeed


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.