Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 26.3.2023
sk
Emanuel
cz
Emanuel

Niekedy to vyzerá tak, že herný priemysel sa dostal do takého bodu, že nedokáže vydať dokončený a bezchybný produkt. Príprava veľkých herných titulov je natoľko komplikovaná a náročná, že štandardom sa stáva vydanie očividne nedokonalej hry a jej následné dolaďovanie množstvom patchov už pár hodín po vydaní.

Ďalším nešťastným titulom, ktorý je súčasťou tohto trendu, je eFootball 2022 od Konami, uvádza NME. Zjednodušene by sa dalo povedať, že ide o free-to-play verziu populárnej série Pro Evolution Soccer. Hra očakávaná tisíckami futbalových nadšencov bola spustená 30. septembra. Zdá sa, že jediní, komu sa čakať oplatilo, sú fanúšikovia bizarných a smiešnych glitchov.

Je normálne, že sa v novej hre objaví chyba. Nie je ale normálne, ak sú chyby to jediné, o čom hráči v súvislosti s titulom diskutujú. eFootball sa nachádza v katastrofálnom technickom stave, hráči sa sťažujú na otrasnú grafiku, divné pohyby hráčov a množstvo rôznych chýb.

Virtuálne verzie hviezdnych hráčov

Veľkú publicitu získali screenshoty zobrazujúce virtuálne verzie hviezdnych hráčov. Zdeformovaný Cristiano Ronaldo pôsobí dojmom niekoho s extra chromozómom, Lionel Messi, niekoľkonásobný držiteľ Zlatej kopačky, vyzerá skôr ako niekoľkonásobný držiteľ padnutia na hlavu v ranom detstve.

Negatívne recenzie

Ak si otvoríme používateľské hodnotenia na Steame, v českej verzii nás uvíta veľký červený nápis Extrémně záporné“. Aktuálne ide o najhoršie hodnotený produkt a len 9 % z 10-tisíc recenzií hodnotí hru pozitívne. Rovnaké problémy hru stretávajú aj na iných platformách. Jediným šťastím pre eFootball je to, že ide o free titul. Inak by Konami neriešilo nič iné ako nespokojných hráčov, ktorí hru vracajú a chcú naspäť svoje peniaze.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje