Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda

Roztomilých zvieratiek, ktoré niečím vynikajú, je plný internet. Teraz sa k nim však pridal ďalší psík menom Sparks. Ako uvádza aj portál Mirror, pittbull Sparks si získal pozornosť internetu vďaka svojmu nevšednému štýlu sedenia. Ten najprv dobre pobavil jeho pani Brittany Lashay z americkej Floridy, ktorá sa s jeho fotkou pochválila na internete.

Elegantný štýl

Jej príspevok na Twitteri sa stal okamžite virálnym. Dočkal sa viac než 190-tisíc zdieľaní a 1,2 milióna lajkov. „Sparksa mám už tri roky. Takto začal sedieť odvčera, takže som sa rozhodla zverejniť to na Twitteri, pretože je to strašne vtipné,“ vyjadrila sa Brittany.

Následne dodala, že psík to zrejme robí preto, aby upútal jej pozornosť. Sparks si, pravdaže, okamžite získal srdcia ľudí po celom svete. Pod príspevkom sa vyrojilo množstvo ohlasov, v ktorých ľudia Sparksa chválili a poznamenali, že jeho póza pôsobí veľmi dôstojne a slušne.

Brittany okrem toho svojím príspevkom inšpirovala aj ďalších užívateľov, ktorí začali na Twitter pridávať fotografie svojich psíkov (či mačiek), ktoré sedia v nevšedných a poriadne zábavných pózach. 

Keď sekundy plynú ako minúty ?

Gepostet von EMEFKA am Montag, 15. Juni 2020

O podobné fotky svojich miláčikov sa pod príspevkom podelili aj ďalší majitelia


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť