Streda 25.5.2022
sk
Urban
cz
Viola

Elon Musk sa napokon nepridá k správnej rade Twitteru

Výkonný riaditeľ Twitteru Parag Agrawal oznámil, že Muskovo vymenovanie do rady malo nadobudnúť účinnosť 9.4., no on sa v to ráno vyjadril, že sa k rade nepridá.


Generálny riaditeľ výrobcu elektromobilov Tesla Elon Musk sa napokon nepridá k správnej rade firmy Twitter. Excentrický miliardár však zostáva najväčším vlastníkom podielov Twitteru.

Prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete to oznámil výkonný riaditeľ Twitteru Parag Agrawal. Vyhlásenie pritom nasledovalo po sérii Muskových víkendových tweetov, v ktorých naznačoval možné zmeny v Twitteri, vrátane toho, že by sa sieť zbavila reklám. Takmer 90 % príjmov Twitteru v roku 2021 pritom pochádzalo z reklamy.

TASR

„Elonovo vymenovanie do rady malo nadobudnúť účinnosť 9.4., no Elon sa v to isté ráno vyjadril, že sa k rade nepridá,“ napísal Agrawal v ozname, ktorý pôvodne rozoslal zamestnancom Twitteru, a dodal, že si myslí, že „to tak bude najlepšie“. Vysvetlenie Muskovho rozhodnutia nezverejnil.

Musk pred časom kúpil 9,2-percentný podiel podiel v spoločnosti Twitter, ktorá prevádzkuje rovnomennú sociálnu a mikroblogovaciu sieť.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť