Elsa a jej priatelia sú späť. Animák Ľadové kráľovstvo II láka na zábavnú a napínavú jazdu

Svojho času najúspešnejší animák všetkých čias hlási svoj návrat.

Zdroj: Saturn Slovakia

Prvý diel animáku Ľadové kráľovstvo vtrhol do kín v roku 2013 a spôsobil hotové šialenstvo. Rodiny s deťmi sa na snímku len tak hrnuli a svojho času išlo o finančne najúspešnejší animák vôbec (tento titul snímke uchmatol remake Levieho kráľa z tohto roka). Bolo teda jasné, že sequel nás skôr či neskôr neminie. Napokon sme si naň museli počkať pomerne dlho, až šesť rokov.

Príbeh Ľadového kráľovstva II sa odohráva tri roky po prvom filme. Elsa začne počuť záhadný hlas, ktorý prichádza zo severu. Spolu s Annou, Kristoffom, Olafom a Svenom sa teda Elsa vydáva na nebezpečnú cestu, aby prišla na to, odkiaľ vlastne pochádzajú jej magické schopnosti. Zároveň sa na obzore vynorí nová hrozba, pred ktorou bude nutné zachrániť kráľovstvo.

Na režisérskych kreslách opäť sedí osvedčená dvojica Chris Buck a Jennifer Lee (režírovali už prvý diel) a hlasy postavám v anglickom znení prepožičajú Idina Menzel, Kristen Bell, Jonathan Groff, Josh Gad, Evan Rachel Wood, Alfred Molina, Sterling K. Brown či Jason Ritter. Na Slovensku si snímku budeme môcť vychutnať v originálnom znení s titulkami, ale aj so slovenským dabingom.

Dá sa čakať, že aj Ľadové kráľovstvo II bude obrovským hitom, ktorý bude navyše v predvianočnom čase aj solídnou trvalkou. K dispozícii už máme aj prvé zahraničné ohlasy, ktoré lákajú na dospelejší a temnejší (samozrejme v rámci možností) kúsok, ktorý je však v jadre rovnako zábavný a chytľavý ako prvý diel. Ďalší dôvod, prečo sa tešiť.

Sme tiež mimoriadne zvedaví, či sa tvorcom podarí udržať nastavenú latku kvality a či bude druhý diel útočiť na kasový rekord jednotky (1,2 miliardy). Na Slovensku si návrat Elsy a jej priateľov budeme môcť vychutnať už od 21. novembra 2019.

Saturn Slovakia

Zdroj: Saturn Slovakia

Tento obsah vznikol v spolupráci s SATURN ENTERTAINMENT s. r. o.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
16
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Žena sa pokúsila prepašovať drogy vo falošnom tehotenskom bruchu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME