Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.6.2023
sk
Xénia
, Oxana
cz
Jarmil

Schopnosť spraviť hviezdu z obyčajného človeka je jedným z čarov internetu. Stačí jedno virálne video a internetovou hviezdou sa môže stať ktokoľvek, kto dokáže zaujať. Sú to postavičky, ktoré si svojím unikátnym prejavom získajú srdcia davov a stanú sa legendami.

Pripomenúť si tieto veľké osobnosti nemôže byť nikdy na škodu a EMEFKA preto spúšťa novú edíciu oblečenia s názvom LEGENDY INTERNETU!

 

Aj po ôsmich rokoch si každý z nás ľahko spomenie na nezabudnuteľnú hlášku: „Narafali sme!“

Výnimočná televízna reportáž o autonehode, ktorej hlavným hrdinom bol značne podnapitý a zmätený mládenec, sa navždy zapísala do slovenského internetového folklóru. Kto by bol povedal, že cesta štyroch mládencov (a psa!), ktorej cieľom bol bordel v Spišskej, bude znamenať vznik legendy?

YouTube video

Prejsť celý Dobšinský kopec s 2,5 promile zvládne len skutočný frajer. Skutočným frajerom alebo frajerkou sa môžeš stať aj ty a bez toho, aby si skončil v jarku. Vďaka novým tričkám od EMEFKA ťa bude energia jedinečného videa sprevádzať kdekoľvek, kam sa len pohneš!

Verziu pre ňu nájdeš tu

https://shop.emefka.sk

A tu nájdeš verziu pre neho

https://shop.emefka.sk

V našom EMEFKA Shope nájdeš kopec zábavných tričiek, ktorými môžeš potešiť seba a svojich blízkych. Čo tam uvidíš teraz, je len začiatok. Čoskoro začnú pribúdať nové a nové dizajny, takže si určite každý nájde niečo svoje.

Keďže naši fanúšikovia sú pre nás na prvom mieste, urobíme všetko pre to, aby sme im vyhoveli. Pokiaľ hlas ľudu príde so skvelým nápadom na originálne tričko, nebude pre nás problém premeniť ho na realitu. Rozhodne sa všetci máte na čo tešiť!

Titulná fotka: emefka, noviny.sk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje