Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Schopnosť spraviť hviezdu z obyčajného človeka je jedným z čarov internetu. Stačí jedno virálne video a internetovou hviezdou sa môže stať ktokoľvek, kto dokáže zaujať. Sú to postavičky, ktoré si svojím unikátnym prejavom získajú srdcia davov a stanú sa legendami.

Pripomenúť si tieto veľké osobnosti nemôže byť nikdy na škodu a EMEFKA preto spúšťa novú edíciu oblečenia s názvom LEGENDY INTERNETU!

 

Aj po ôsmich rokoch si každý z nás ľahko spomenie na nezabudnuteľnú hlášku: „Narafali sme!“

Výnimočná televízna reportáž o autonehode, ktorej hlavným hrdinom bol značne podnapitý a zmätený mládenec, sa navždy zapísala do slovenského internetového folklóru. Kto by bol povedal, že cesta štyroch mládencov (a psa!), ktorej cieľom bol bordel v Spišskej, bude znamenať vznik legendy?

Prejsť celý Dobšinský kopec s 2,5 promile zvládne len skutočný frajer. Skutočným frajerom alebo frajerkou sa môžeš stať aj ty a bez toho, aby si skončil v jarku. Vďaka novým tričkám od EMEFKA ťa bude energia jedinečného videa sprevádzať kdekoľvek, kam sa len pohneš!

Verziu pre ňu nájdeš tu

https://shop.emefka.sk

A tu nájdeš verziu pre neho

https://shop.emefka.sk

V našom EMEFKA Shope nájdeš kopec zábavných tričiek, ktorými môžeš potešiť seba a svojich blízkych. Čo tam uvidíš teraz, je len začiatok. Čoskoro začnú pribúdať nové a nové dizajny, takže si určite každý nájde niečo svoje.

Keďže naši fanúšikovia sú pre nás na prvom mieste, urobíme všetko pre to, aby sme im vyhoveli. Pokiaľ hlas ľudu príde so skvelým nápadom na originálne tričko, nebude pre nás problém premeniť ho na realitu. Rozhodne sa všetci máte na čo tešiť!

Titulná fotka: emefka, noviny.sk


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.