Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Emu Ferusovú uvidíme v ringu. Ak prehrá, bude sa musieť ospravedlniť Borisovi Kollárovi

Tento zápas vo Fight Night Challenge bude poriadne vypätý.


Fanúšikovia Fight Night Challenge sa môžu tešiť na ďalší ženský zápas – v tomto konkrétnom však pôjde o veľa. Najbližšie sa v ringu proti sebe postavia kontroverzné influencerky Ema Ferusová alias Pimpinočka a Lenočkatt.

Práve okolo Ferusovej bolo tento rok poriadne rušno, najmä v spojitosti s obvineniami voči bývalému predsedovi NR SR Borisovi Kollárovi. Oznámenie zápasu prebehlo včera počas piateho galavečera Fight Night Challenge v bratislavskej Tipos Aréne.

Ferusová tvrdila, že ju predseda strany Sme rodina, ktorá len tak mimochodom uznáva tradičné hodnoty, nútil ísť na potrat. Dokonca dvakrát. Tieto skutočnosti vyplávali na povrch tesne pred voľbami do NR SR, v ktorých Kollárova strana napokon získala len smiešneho 2,21 %. S kreslami v parlamente sa jej predstavitelia teda mohli rozlúčiť.

Bude sa musieť ospravedlniť

Prvé ženské duo, ktoré si v rámci Fight Night Challenge zmeralo sily, pozostávalo zo speváčok Aless a Dominiky Mirgovej. Neskôr mali na ich miesta nastúpiť bývalé účinkujúce šou Ruža pre nevestu Priscilla Versluis a Tereza Kosecová. Tento súboj sa ale neodohral. Priscilla 48 hodín pred veľkou udalosťou zo zápasu odstúpila, údajne kvôli zápalu priedušiek.

Bude Ferusová nasledovať v jej šľapajach? Diváci veria, že nie – tento zápas má byť totiž poriadne napínavý. Influencerky priamo v Tipos Aréne uzavreli trúfalú stávku, podľa ktorej sa má Pimpinočka v prípade prehry verejne ospravedlniť Borisovi Kollárovi za šírenie údajných lží. Ak prehrá Lenočkatt, bude musieť konkurentke zaplatiť nájom a zohnať starožitné brnenie v hodnote desiatok tisíc eur.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.