Epické akčné sci-fi Godzilla II sa chystá rozdupať slovenské kiná. Budete pri tom?

Výborne vyzerajúci blockbuster vstúpi už 30. mája do kín CINEMAX.

Zdroj: Warner Bros. US / moviestillsdb.com

Koniec tohto mesiaca bude patriť vskutku epickému titulu. Do slovenských kín CINEMAX totiž dorazí očakávané pokračovanie Godzilly z roku 2014. Film Godzilla II: Kráľ monštier je koncipovaný ako ďalší film zo spoločného univerza MonsterVerse.

Okrem prvej Godzilly (2014) sem patrí aj dobrodružný Kong: Ostrov lebiek (2017) a v budúcnosti nás dokonca čaká súboj týchto legiend strieborného plátna s názvom Godzilla vs. Kong (2020).

Vráťme sa však k druhej Godzille. V nej totiž neuvidíme len titulnú obludu, ale aj ďalšie známe potvory, ktoré sú s ňou nerozlučne späté. Trojicu Mothra, Rodan a King Gidorah sme zatiaľ mohli vidieť len v japonských origináloch, ale zdá sa, že ich prevedenie na veľké plátno bude patrične veľkolepé. Godzilla sa s nimi stretne v krutom súboji a osud celého ľudstva sa ocitne na vlásku.

Trailery na Godzillu II pôsobia neskutočne epicky a všetko nasvedčuje tomu, že sa dočkáme poriadne nadupanej akčnej bomby. A sme si istí, že nemá zmysel ju vidieť nikde inde ako na najväčšom plátne na Slovensku v IMAXe.

Práve takéto filmy si zaslúžia vôbec to najlepšie plátno a najkvalitnejší zvuk a Godzilla tak bude pôsobiť ešte hrozivejšie. IMAX je skrátka pri tomto filme povinnosťou. Po technickej stránke totiž snímka vyzerá nádherne a efekty sú špičkové.

Na režisérskej stoličke sedí Michael Dougherty, ktorý je známy sympatickými hororovými komédiami Haloweenska noc a Krampus. Pre Doughertyho pôjde o prvý výlet do blockbusterových vôd, ale zatiaľ sa zdá, že tento test zvládne s prehľadom.

V hlavných úlohách uvidíme Veru Farmiga, Millie Bobby Brown, Kylea Chandlera, Bradleyho Whitforda, Sally Hawkins, Charlesa Dancea či Kena Watanabeho. Premiéru si v sieti kín CINEMAX Godzilla II: Kráľ monštier odbije už 30. mája 2019. My pri tom určite nebudeme chýbať. Čo vy?

Continental Film

Zdroj: Continental Film

Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zamestnanci sa delia o postrehy zo svojej práce, ktoré by mal vedieť každý

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME