Epický akčný duel Godzilla vs. Kong si konečne môžeme vychutnať aj v kinách

Premiéra je naplánovaná na 10. júna.

Zdroj: Continental Film

Nie je lepší pocit, než si po dlhom čase vychutnať v kine nejaký parádny veľkofilm! Posledné mesiace sme ale všetci mali nanútený nekonečne dlhý kino pôst. Našťastie sa už situácia ohľadom pandémie zlepšuje, čo znamená aj otvorenie kinosál. A v nich si budeš môcť vychutnať aj epický akčný sci-fi blockbuster Godzilla vs. Kong.

Pri tomto type filmov je vlastne príbeh až na druhej koľaji, prvoradé sú veľkolepé akčné scény medzi dvoma ikonickými monštrami: Godzillou a King Kongom. Hlavná príbehová linka sa točí okolo Konga, ktorý sa so svojimi ochrancami vydá na nebezpečnú cestu, aby našiel svoj skutočný domov. Cestu však skrížia Godzille, ktorá začne demolovať planétu. Začína strhujúci súboj o osud ľudstva!

Film režíroval Adam Wingard a v hlavných úlohách sa objavili Alexander Skarsgård, Millie Bobby Brown, Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Šun Oguri, Kyle Chandler, Eiza González, Jessica Henwick a Julian Dennison. Od zahraničných kritikov si tento monster akčňák odniesol pomerne spokojné recenzie. Na stránke Rotten Tomatoes75 % pozitívnych recenzií. Spokojnosť navyše hlásili aj diváci, ktorí filmu na RT udelili 91 %.

Podľa ohlasov ide o slušnú akčnú zábavu, ktorá baví po celú dobu stopáže. Ide skrátka o ideálnu popcornovku, pri ktorej človek vypne mozog a proste sa len baví. Viac od filmu tohto typu snáď ani čakať nemožno. Na strieborných plátnach si snímku Godzilla vs. Kong budeš môcť pozrieť od 10. júna 2021.

Continental Film

Tento obsah vznikol v spolupráci s Continental Film

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Trojica perfektne zosynchronizovaných psíkov shiba robí všetko spoločne. Fungujú ako jedna duša

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME