Erika Judínyová všetkých šokovala. Slováci neverili, v čom moderovala Smotánku

Je toto až príliš?


Tak toto asi naozaj nikto nečakal. Moderátorka Erika Judínyová všetkých šokovala v poslednej epizóde Smotánky, opisuje portál Dnes24. Na obraze sa ukázala len v „bodyčku“ s priesvitnou dlhou sukňou, tá však nič nezakrývala, išlo iba o ozdobu.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Markíza uverejnila na sociálnej sieti fotku, na ktorej bola Erika Judínyová v jej odvážnom outfite. Komentáre na seba nenechali čakať a hneď sa strhla silná diskusia.

Názory sú rôzne

Pocity ľudí sú zmiešané, aj keď treba povedať, že prevláda skôr názor, že tento outfit v Samotánke bol až príliš odvážny. Viacerí ľudia tvrdia, že im outfit ako taký nevadí, no myslia si, že žena by sa mala obliekať primerne k svojmu veku.

Od Eriky očakávali, že bude oblečená ako pravá dáma. Iní zas naznačovali, že pôsobí veľmi ľahko a zúfalo, vraj by mala brzdiť. „Už mohla ísť moderovať holá. Otras, asi nemá doma zrkadlo,“ napísala jedna z komentujúcich.

Druhá strana zas hovorí, že jej to sekne. „Super, Erika, pozdravujem, môže si to dovoliť, kočka stále, neprajníci hrôza,“ zastala sa jej fanúšička. Niektorí poukazovali na to, že ju kritizujú ženy, ktoré by v jej veku radi vyzerali ako ona, vytkli im závisť. Podaktorí poukázali aj na to, že ju obliekajú v práci a mimo tohto prostredia vyzerá úplne inak.


Tagy:
REKLAMA
Redakcia
Redakcia EMEFKA je tím skúsených redaktorov, autorov a kreatívcov, ktorí denne prinášajú zábavný, inšpiratívny a aktuálny obsah zo sveta popkultúry, lifestyle a spoločenského diania. Naši autori dbajú na kvalitu, overovanie faktov a originalitu, aby čitateľom poskytli spoľahlivé a pútavé články, ktoré si získali tisíce fanúšikov po celom Slovensku.
Najčítanejšie
Podobné