Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Môžeme to vidieť už v materskej škole – dievča urobí niečo zlé, ale vďaka peknej tváričke a psím očkám sa mu podarí vyhnúť sa trestu. Funguje to aj v dospelosti a prešibané ženské sa dokážu hravo vyhnúť zodpovednosti za svoje činy, čo neuniklo ani oku Europolu.

Čím je žena atraktívnejšia, tým je efekt silnejší. Ako by predsa taká krásna princezná mohla robiť nejaké fuj veci? Nuž, celkom jednoducho. Ľudia sú ľudia a zlo sa môže ukrývať v každom z nás. Zločinec nemusí byť len nejaký nasr*ný týpek s tetovaniami, ktorý má vyholenú hlavu a chodí stále v čiernom. Zákon celkom bežne porušujú aj ženy.

Together Pangea Gang GIF by nettwerkmusic - Find & Share on GIPHY

Europol spustil kampaň, ktorej cieľom je upozorniť na kriminálnu činnosť žien. Stránka „Zločin nemá pohlavie“ zverejnila profily 21 najhľadanejších žien z rôznych európskych krajín. Smutná štatistika hovorí, že ženy sa v oblasti zločinu šikovne emancipujú a zvyšuje sa počet trestných činov nimi spáchaných.

V zozname vidíme najčastejšie prípady pašovania drog, obchodovania s bielym mäsom alebo podvodov. Nájdu sa tam ale extrémne brutálne kúsky – Angelina Sacjuka z Lotyšska zabila mladú ženu tak, že jej kopancami rozlámala všetky rebrá. Talianka Olivera Pertrovic Ristic počas lúpeže uškrtila 75-ročného pána.

Najhľadanejšou Slovenkou je 46-ročná Renáta Lorincová, ktorá sa v minulosti dopustila ilegálnych transakcií ako zamestnankyňa banky. V neprítomnosti bola odsúdená v januári 2019. Momentálne sa pravdepodobne ukrýva na území USA.

TOTO JE NAJHĽADANEJŠIA SLOVENKA: ZLOČIN NEMÁ POHLAVIEEuropol pripravil v spolupráci s európskymi políciami…

Gepostet von Polícia Slovenskej republiky am Montag, 21. Oktober 2019

To, že boj proti zločinu má zmysel, dokazuje fakt, že pri jednej osobe svieti nápis „Zatknutá“. Je ňou Dorota Kazmierska z Poľska, ktorá sa nedostavila na výkon trestu, ktorý ju čakal za vraždu, ktorej sa dopustila v roku 2008.

Zdroj: eumostwanted.eu


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť