Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 10.6.2023
sk
Margaréta
, Gréta
cz
Gita, Margita
Tlačová správa v spolupráci s Eurovea

Eurovea sa už zajtra stane najväčším nákupným centrom na Slovensku. Čo všetko ťa v nej čaká?

Predajne plánuje otvárať postupne, no už teraz ťa čaká nákupný zážitok.


Po 13 rokoch prevádzky sa Eurovea stane najväčším nákupným centrom na Slovensku, keď oficiálne 25. mája otvorí brány novej obchodnej pasáže. S 95 % obsadenosťou predajnej plochy prinesie verejnosti nové značky a inovatívne koncepty.

Otvára sa postupne

Prvá časť obchodov a služieb bude prístupná zákazníkom ešte pred oficiálnym otvorením.

V existujúcej pasáži na prízemí otvárajú dva butiky štýlovej americkej módnej značky Calvin Klein Jeans i Calvin Klein Underwear, česká kozmetika plná prírody Manufaktura a nový koncept predstaví už etablovaná španielska značka Desiqual. Ponuka služieb sa rozširuje na zníženom prízemí o nové cestovné kancelárie Čedok, TIP travel a SUN & FUN HOLIDAYS.

Do servisnej zóny sa už do novej časti nákupnej pasáže relokuje Hodinár a B&B servis. Svoje priestory hneď vedľa zväčšuje komixový obchod Nekonečno.sk, a na tom istom podlaží otvorí pre fanúšikov inteligentnej elektroniky a gamingu prevádzku Smarty.sk.

EUROVEA

Nové značky a koncepty

Najväčším lákadlom pri otvorení novej časti bude dvojpodlažná predajňa írskeho módneho reťazca Primark, ktorý v Eurovea otvorí svoju prvú prevádzku na Slovensku. Exkluzívne zastúpenie módnych butikov a značkových predajní sa rozšíri aj o ďalšie zvučné mená. Zákazníci sa môžu tešiť na najväčšiu predajňu značky Nike na Slovensku s rozlohou takmer 600 m2 a po prvýkrát na slovenský trh vstupuje tiež britská značka JD Sports s ponukou značkového oblečenia a obuvi na rôzne športové aktivity.

Obľúbené Mango sa zväčší a relokuje do novej časti, kde uvedie nový koncept vrátane pánskej značky Mango Man, ktoré nájdete takisto iba v Eurovea. Prvenstvo na Dunaji patrí aj českej dizajnovej značke Vuch, ktorá tu otvára svoj prvý pop-up na Slovensku zameraný na módne doplnky, ako sú batohy, kabelky, peňaženky a iné praktické drobnosti.

Fanúšikovia módy sa môžu tešiť na úspešný koncept HalfPrice, kde na najväčšej ploche na Slovensku nájdu obrovskú porciu výhodných ponúk módneho oblečenia, topánok, kozmetiky, domácich a športových potrieb aj doplnkov pre domácich miláčikov.

Okrem módnych značiek svoju prvú predajňu na Slovensku práve v Eurovea otvorí jeden z troch najväčších e-shopov v Európe Alensa.sk, ktorý prichádza so širokým portfóliom slnečných a dioptrických okuliarov, kontaktných šošoviek a ďalších doplnkov pre starostlivosť o oči.

Nezabudlo sa ani na inovácie v domácnosti. Presvedčiť sa môžete v prvej predajni Tefal na Slovensku. Labužníci by nemali vynechať pri svojej návšteve najväčšieho shoppingu na Slovensku ani prvú predajňu švajčiarskeho výrobcu čokolády Lindt.

Ponuku služieb v Eurovea doplní nový koncept Slovenskej sporiteľne a vizuálne pôsobivá predajňa Tesco Express v modernom dizajne s inovatívnymi technológiami.

EUROVEA

Nová nákupná pasáž privíta tiež ďalšie známe mená. Športových nadšencov poteší na prízemí predajňa špičkovej poľskej značky 4F, ktorá oblieka olympijských športovcov a predáva kvalitné športové a turistické oblečenie už dvadsať rokov, ďalej najväčší európsky predajca športovej obuvi a oblečenia Sport Vision, Vinotéka Matyšák, známa poctivým slovenským vínom, papiernictvo ŠEVT či Benu lekáreň.

Premiestňujú sa tam aj už etablovaní nájomcovia, ktorí svoje predajne zväčšujú. FaxCopy tak nájdete na prvom poschodí vedľa kina a kiosky Sofia JewelryLotsi vám ponúknu šperky už v butikoch na prízemí tiež v novej časti.

Jedinečný nákupný zážitok

Medzi retailermi otvárajúcimi prevádzky v druhej vlne vzbudzujú najviac pozornosti značky eobuvModivo, ktoré na Slovensku doteraz pôsobili iba v online priestore. V júni svojim zákazníkom sprostredkujú úplne bezprecedentný nákupný zážitok – spojenie fyzického sveta a digitálneho prostredia.

Namiesto regálov s oblečením a topánkami nájdu zákazníci v predajni veľkoformátové displeje prezentujúce aktuálnu ponuku a tablety, na ktorých si v pohodlí komfortných sedačiek môžu vyhľadať a objednať tovar z ponúk viac ako 500 značiek presne podľa požadovaných parametrov. Navolia si ich do interaktívnych skúšobných kabínok, kam sú do 3 minút od objednania doručené zo skladu situovaného priamo v obchode.

Štýlovo sa pokračuje aj v existujúcej nákupnej pasáži. Dizajnové doplnky pre domácnosť a moderný životný štýl za dobrú cenu prináša YOYOSO, ponúkne ich svojim zákazníkom takisto v júni na zníženom prízemí. A to zďaleka nie je koniec.

Dobrou správou je, že ďalšou online značkou, ktorá zhmotní svoj sortiment v najväčšej kamennej prevádzke na Slovensku, je parfuméria Notino. V Eurovea otvára koncom leta na prízemí. Pridajú sa ďalšie butiky prémiových značiek HugoBoss. Sports Direct zasa privíta zákazníkov po trojmesačnej rekonštrukcii s najnovším konceptom.

EUROVEA

Prvý Cinema City Megaplex na Slovensku

August bude výnimočný aj pre kino nadšencov, ktorí si budú môcť vychutnať tie najlepšie filmy vo vysokom rozlíšení vďaka novej projekčnej technike až v 17 kinosálach. Celý Megaplex bude rozdelený do 8 kompletne nových sál s modernými a pohodlnými sedačkami, ktoré zaručia vysoký komfort pri sledovaní filmu.

Ešte väčší zážitok z filmu a mimoriadny komfort prinesú 4 VIP sály s luxusnými sedačkami, ktorých celková kapacita je cez 300 zákazníkov. Jedným z najzaujímavejších konceptov je VIP občerstvenie, ktoré bude na Slovensku jedinečné. Zákazníci si budú môcť objednať rôzne druhy jedál a nápojov, ktoré im budú servírovať priamo v ich sálach. Tento koncept poskytne zákazníkom ešte väčšie pohodlie pri sledovaní filmu.

EUROVEA

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje