Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 31.1.2023
sk
Emil
cz
Marika

Nie je nič nevšedné na tom, že si ľudia delia svoje účty na rôznych streamovacích platformách. Raz za čas sa medzi partiou ľudí nájde človek, ktorý si službu spokojne užíva bez toho, aby niekomu platil. Je to skrátka parazit, človek, ktorý si vždy v skupinovom chate správy len číta a ako súčasť nejakého skupinového projektu sa zvezie bez akýchkoľvek zásluh.

Títo ľudia sa dajú ľudovo označiť ako “vychcaní“. Do podobnej kategórie ľudí sa dá zaradiť aj táto ex-priateľka, ktorej geniálny spôsob, ako parazitovať na účte na Netflixe, niekto zverejnil na Twitteri.

Dva mesiace si nič nevšimli

Mnohí z nás zdieľajú so svojimi kamarátmi, rodinou či spolubývajúcimi často jeden účet na Netflixe či Spotify. Alebo to vyriešia rodinným účtom, aby ich mesačné platby za tieto služby boli o trochu nižšie. Zdieľať však svoj účet na Netflixe so svojou bývalou priateľkou je celkom podivné. Ešte divnejšie však je, keď o tom, že ho spolu zdieľate, niekoľko mesiacov nevieš.

Na Twitteri sa pred pár dňami objavil príspevok, ktorý opisuje geniálny spôsob, ktorým mužova ex parazitovala na jeho Netflix účte bez toho, aby si to dva mesiace všimol.

Jeho brat v príspevku píše: „Ex môjho brata nám posledné dva mesiace kradla účet na Netflixe tak, že svoj profil zmenila na „nastavenia“ a úprimne, ani ma to nehnevá. Som zo seba naozaj sklamaný, že som veril tomu, že účet “nastavenia“ by mohli byť skutočné nastavenia Netflixu.“

Jej nápad všetci ocenili

Príspevok s geniálnym nápadom tejto ex-priateľky mnohí ľudia na Twitteri v komentároch ocenili. Dokonca sa pod príspevkom vyjadril aj oficiálny účet Netflixu. Treba uznať, že slečna sa naozaj veľmi dobre vynašla. Príspevok mal zakrátko viac ako 64-tisíc zdieľaní.

Pod príspevkom sa ozvala zrejme aj dotyčná ex-priateľka s komentárom: „Ďakujem, že ste nezmenili heslo, aj keď ste na to už prišli.“ Slečna príspevok dokonca aj sama zdieľala na svojom Twitteri so slovami: „Som niečo ako génius.“

Pamätáte si, keď nám učitelia v škole hovorili, že z každého z nás nebude akademik, že niektorí ľudia si musia nájsť svoju vlastnú verziu toho, ako byť múdrymi… TOTO je jedna z tých verzií!

Toto tajomstvo sa nemalo prezradiť. Moje deti sa teraz dostanú do môjho “MANAGE“ účtu.

Zareagoval aj samotný Netflix


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť